Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan nőgyógyászati...

Van olyan nőgyógyászati probléma-gond-fertőzés, ami hólyaghurutot okoz, de csak olyat, ami éget, kicsit sűrű, de nem fáj? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy anno voltam nőgyógyásznál,már akkor is fel voltam fázva.Mellette hüvelygombám volt,hólyaghurutom,hüvelygyulladásom és méhszájgyulladásom. Ezekre mind kaptam gyógyszert,nagy nehezen kikezeltem magam.

De a felfázás már 3-jára jön vissza és mindig társul vele hüvelygomba...de miért???

Előre is köszi a normális válaszokat....


2011. máj. 11. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is gyakran "felfázok", mert más dolog hatására jönnek elő a felfázás tünetei. A nőgyógyászom elküldött az urulógiára anno, ott kaptam antibiotikumos kezelést, és teljesen elmúltak a panaszok. Ám sajnos kiment a fejemből a nagy örömtől, hogy ezek a panaszok a menzeszem utolsó napján -mikor már nem vérek, csak a maradék van bennem- való aktus következtében jöttek elő, és újra belesétáltam a dologba. Ma már az urulógus küldött nőgyógyászhoz, kenetet vettek... Nem tudják mitől lehet.

Nevetek az egészen már. Próbáld magad kezelni otthon ha nem akarsz orvoshoz menni, csak nehogy rosszabb legyen. Tőzegáfonyával, lehet kapni -nem pirulaként!- cickafarkfűvel (ebből teát csinálni), kamilla teával... igyál ilyenkor legalább 3 liter teát naponta! A hüvelygombádat meg kenegesd canestennel.

2011. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!