Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért maradhat ki a menstruációm?

Miért maradhat ki a menstruációm?

Figyelt kérdés
elég szigorúan diétáztam egy ideig, ki is maradt a mensim, aztán abbahagytam, háromszor megjött, de most megint semmi, pedig rendesen eszem. terhes/klimaxos bizti nem vagyok, akkor mi lehet az oka?
2008. febr. 17. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek több oka lehet. Ha fiatal vagy akkor ez normális, előfordul ilyesmi. Valamint a diéta is okozhat ilyet. Volt egy barátnőm aki már majdnem anorexiás szinten volt, neki sem volt menszesze csomó ideig és a doki szedetett vele valami bogyót amitől megjött neki. Ha tini vagy nem kell aggódni, ha viszont már idősebb akkor talán el kellene menni dokihoz és ő meg tudja mondani hogy mi a helyzet.
2008. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tini vagyok jaja de v. négy éve órára pontosan jött meg, mielőtt elkezdtem a fogyókúrát...
2008. febr. 17. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelműen a fogyókúra van ilyen hatással a szervezetedre. A fogyókúrákat, diétákat ésszerűen kell csinálni. Minden tápanyagot be kell juttatni a szervezetbe! Fontos! Vigyázz magadra, mert hát azért nem gyerekjáték!
2008. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!