Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szédülés lassan egy hete - mi...

Szédülés lassan egy hete - mi okozhatja a panaszomat?

Figyelt kérdés

Múlt héten a munkahelyemen egyszer csak nagyon elszédültem, egy pillanatra , és elöntött a melegség, nagyon megijedtem. 2 nap múlva elkezdett fájni a fejem, szédülés és fájt a nyakam.

Voltam a fülészeten, negatív. Vérkép minden rendben ( lekopogom ), pénteken megyek a neurológiára. Visszatérő panasz volt nekem ez a fejfájás dolog, voltam vele 2 éve ct-n, de az is negatív volt. ( lekopogom ).

Egyfolytában szédülök, és rossz a közérzetem. MI lehet ez? Valakinek hasonló panasza volt vagy van? Ötletek, tanácsok? Ja, vérnyomásom, vércukrom, minden normális.

Köszi előre is.


2011. máj. 17. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyaki csigolyák meszesedése is okozhatja, ez röntgennel megállapítható. Ezen kívül szorongás, gyógyszer-mellékhatás is lehet a háttérben.
2011. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
EEG és MR vizsgálat is kéne szerintem, hogy az agyi problémákat kizárják. Nem lehet valami hormonális zavar?
2011. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!