Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom, menstruáció...

Alhasi fájdalom, menstruáció elmaradása. Ötletek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve nincsen menstruációm, 2 orvosnál is voltam és mindkettő azt mondta, hogy szerencsés vagyok. Hát baromi nagy szerencse, emrt akár ettől meddő is lehetek. Amíg gyógyszert szedtem, volt menstruáció, de mikor abbahagytam elmaradt újra (ezeket nem lehet tartósan szedni). Na most, oylan problémám van ráadásul, hogy kisebb alhasi nyomást is érzek. És nem, nem vagyok terhes, mivel még szűz vagyok. Véleméynek?? Dokihoz is elmegyek, csak gondoltam hátha mondtok itt is valami okosat előtte, mert nem tudom mikor jutok el dokihoz. 19/L
2011. máj. 17. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém! :( Sajnos okosabbat nem tudok mondani, mint, hogy doki. Keress egy olyat aki nem ráz le azzal, hogy örülj neki.
2011. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress meg egy nögyógaszati klinikát és ott vizsgáltasd ki magad, mert ez nem normális dolog. Az eddigi két orvosod meg enyhén szólva is bunkó, söt a munkájához sem ért.
2011. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát hamar leráztak az már biztos :/

Köszönöm a segítségeteket! :)

2011. máj. 17. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a netes nődokitól(Dr.Hamvas Ferenc)

nekem sokszor segített

2011. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont ezzel a gonddal küzdök. Szerintem PCOS lehetsz ha a következő tüneteket tapasztalod magadon: hízás vagy súlygyarapodás, pattanásos aknés bőr, szörösödés hason háton nyakon mellen vagy háton. Menstruácó kimaradása akár 6, 8 ,9 hónapokra.

Én is szűz vagyok. Voltam egyszer orvosnál és elintézett azzal hogy fogyjak le. Na persze.... Mikor az olyan könnyű. Neked nincsennek ilyen tüneteid?

2011. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
vagy pcos vagy pedig csak egyszerűen ciszta. nekem min2 van sajnos:(nekem is másfél év alatt kb. 4-szer volt menzeszem.
2011. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tühnetek között van, ami jelentkezett. Eljutottam a dokihoz, aki mondta, hogy a petefészkemben daganatok vannak (PCOS) és olyan gyógyszert kaptam, ami 6 %-ban meddőséget okoz :(
2011. máj. 27. 21:55
 8/8 A kérdező kommentje:
6 helyett 60
2011. máj. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!