Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok, és nem...

15 éves lány vagyok, és nem jött meg a menstruációm, ami azért furcsa mert 3 évvel ezelőtt jött meg először és már beállt,1 éve már pontosan jött meg. De ebben a hónapban nem jött meg. Ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Élsz szexuális életet?Mert ha igen akkor esély van rá hogy babát vársz.

Ha pedig még nem, akkor lehet ez a stressz miatt, az időjárás miatt is akár...sok minden közre játszhat.

2011. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A táplálkozás és a stressz is okozhatja, de még egy enyhe felfázás is. Ha terhesség kizárva, akkor ebben a korban még bőven belefér, hogy néha nem jön meg. akár 2-3 is kimaradhat, nem veszélyes.

Legyen nálad betét/tampon, mert előfordulhat, hogy nemsokára hirtelen megjön.

Ettől egyébként később lehet megint rendszeres, szóval ez nem jelenti azt, hogy innentől mindig így lesz.

2011. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a hirtelen időjárásváltozástól vagy stressztől, de a te korodban akár csak úgy is.
2011. máj. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Lehet az oka a várandósság, stressz, keveset eszel, vérszegény vagy, de akár még hepatitis is. Hormonális gond is lehet az oka.
2011. máj. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen,de már voltam orvosnál és azt mondta teljességgel kizárt hogy terhes vagyok,kérdeztem hogy akkor mi baj lehet de csak annyit mondott hogy ne féljek ez előfordul.

de engem ez nem igazán nyugtatott meg.

de amiket itt írtatok elég sok igaz jelenleg rám,nagyon stresszelek suli miatt,meg még vannak egyéb gondok.

étkezés miatt is,mert most fogyókúrázom.

2011. máj. 24. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha 15 évesen már fogyókúráznod kell, akkor ott nagy gondok vannak...
2011. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nem kéne. de az orvos mondta,mert rendszeresen csuklom de minden nap és néha órákon keresztül ami borzalmasan idegesít. Erre kaptam ezt az étrendet,nem ehetek semmi fűszeres kaját,nem ihatok szénsavas üdítőt,és kenyeret sem ehetek. Szóval zöldség, gyümölcs,meg teljes ki örlésű kaják.Ami szerintem eléggé fogyókúra hatású és ezt kell csinálnom egy hónapig állítólag utána jobb lesz.
2011. máj. 24. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!