Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rengetegszer kell elmennem...

Rengetegszer kell elmennem pisilni, és nagyon fáj, amikor pisilek, sőt, legutóbb pirosas volt. Gondolom felfázás. Mi rá a legjobb?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlenül érzem így magam. :(
2008. febr. 18. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, egy gyulladás ami nem csillapodik p´´arnap alatt, azt csak gyógyszerrel tudják orvosolni, és egy akudt(remélem jól írtam) gyulladás odalent csúnya tud lenni. orvos. nödoki.
2008. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a terhesség alatt volt genny a vizeletemben. A doki azt mondta, nem ad gyógyszert. Igyak rengeteg kamillateát, a sok folyadék szinte átmossa a hólyagot, vesét, húgyvezetéket. 1 hét múlva kontroll, addigra nem volt genny a vizeletben.
2008. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De milyen gyógyszer jó erre? Szimpla gyulladáscsökkentő? Vagy mi? MOst jelenleg nem áll módpmban orvoshoz menni, mert nem otthon vagyok,de mindenképpen szeretném orvosolni a problémámat, mert szinte elviselhetetlen.
2008. febr. 18. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ha már pirosas volt a pisid, az azt jelenti hogy vér van benne. Ezzel már ne kísérletezz otthon. Szerintem bármelyik orvos különösebb vizsgálatok nélkül felírja a gyógyszert rá. Esetleg kérdezd meg a patikában, hogy ők mit ajánlanának, de amint lehetőséged van: orvos!!

Jobbulást!

2008. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Olyan durva lett hogy két hét után visszaestem. Menj el dokihoz sürgősen!!! Antibiotikumot fogsz kapni. Ne várj addig míg begyullad más is.
2008. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Antibiotikum, de ne kísérletezz,mert komolyabb következménye lehet,rámehet a veséd, nem ijesztgetni akarlak, csak ne húzd sokáig.Meg hát nem egy kellemes dolog,értem hogy nem tudsz orvoshoz menni, de valamilyen megoldást ki kellene találnod.

És nagyon sok folyadék, kamillatea is jó.Sokkal többet igyál, mint szoktál.Ülőfürdő, nem hideg, és nem forró,kamillateás,vagy cickafarkos.Amúgy nekem a cickafarktea bevált ivásra is, de abból sokat nem szabad egy nap.

2008. febr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!