Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok miért van az, hogy a...

Lányok miért van az, hogy a nyilvános wcében szétdobáljátok a tampont?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szoktam és elítélem aki ezt teszi. Sőt még a kukába sem dobom "csak úgy" mindig wc papírba tekerem és úgy dobom ki.

Sajnos vannak ilyen primitív emberek...

2009. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hey, ez általánosítás! Teljesen egyetértek az első válaszolóval! Én is úgy oldom meg a dolgot..


Nani

2009. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy gondolom.nem értem azokat,akik egyszerűen szétdobálják..arra nem gondolnak hogy ez milyen gusztustalan és nagyon nem higiénikus??blöö.bár sok helyen nyilvános wckben még arra sincs lehetőség,hogy a wct le lehessen húzni,nem hogy kuka is legyen..hát igen,ilyenek nálunk az emberek meg a közállapot..
2009. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Bár igaz ami igaz, nincs minden wc-ben kuka lehúzni meg megint nem a legjobb. Mikor nálunk középsuliban dugulás volt és a szerelő szétszedte a vezetéket marokszám húzgálta ki a tamponokat. Nem irigyeltem. Én biztos nem dobálnám szét ha nem lenne szemetes, inkább becsavarnám és kidobnám az első kukába.
2009. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Mindig beletekerem wc-papírba vagy zsebkendőbe, én is szoktam látni csak úgy, semmi nélkül a kukában tampont, olyan undorító... vajon otthon is így tobják ki ??

Gondolni kéne arra, hogy azt a kukát más is használja, más is látja mi van benne :S

2009. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!