Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az erős menstruációs darabos...

Az erős menstruációs darabos vérzés nem okozhat mióma megnagyobbodást?

Figyelt kérdés
Tisztítóteát iszom, ami erős vérzést okoz. Van egy miómám. Állítólag az erős vérzés csak tisztulást jelent.
2009. márc. 17. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A mióma okozhat darabos vérzést, de a vérzés megnagyobbodást szerintem nem. Próbáld meg a vegetáriánus étrendet, én 1 évig csináltam, sokkal jobban éreztem magam, nem görcsöltem, bár a darabos vérzés az megmaradt. Sajnos a stressz miatt l év után újra, és hirtelen nőtt. /A diéta alatt nem növekedett egy darabig./ Ki kellett venni a méhem, és az egyik petefészkem. De azóta nagyon jól érzem magam, semmi bajom, a műtétnek hátrányát nem érzem, csak előnyét.
2009. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de én terhesség előtt vagyok, már volt egy hasműtétem egy 9 cm-es mióma miatt, így a teherbeesés nem egyszerű, ráadásul most volt nem régen egy 9 hetes vetélésem.
2009. márc. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!