Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hipoglikémia? Tapasztalatok?

Hipoglikémia? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Érdekes mód terhességi cukorral küzdöttem!! 22 hós a babám már! Év elején fogyóztam úgy hogy kevés ch-t ettem!Sikeres is volt -12kg! Semmi bajom nem volt végig míg csináltam. 2 hónapja hagytam abba!Pár napja elkezdtem szédülni,gondoltam sok a cukrom megméretem! Erre írtó kevés a cukrom!! :(olvastam a hipoglikémiáról :( lehet az van nekem...:(

Éhomi 2,4 kaja utáni 3.3 durva nagyon. Ez helyre jöhet még hogy normál érték legyen a cukrom?Mit kell tenni?Dokin kívül persze!Vannak tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


2011. jún. 3. 13:57
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem voltam még terhes,nem fogyóztam soha ezt hozzá kell tennem!Ellenben 19 éve vagyok cukorbeteg!

Az értékek amiket írtál,egy cukrosnak is nagyon alacsonyak,nemhogy egy "egészséges" embernek!

Egy nem cukorbetegnek az éhgyomri cukorszint (nem tudom pontosan) olyan 6 körülinek kell lennie én úgy emlékszem.A szédülés egyébként a magas cukor jele is lehet,szóval jó volt a gondolatmeneted.Az alacsony vércukorszintnél leginkább a következőket kell tapasztalnod: végtag remegés(kézfejed ha magad elé emeled és megnézed,akkor remeg,gyengeség érzet,verejtékezés,éhségérzet(ez magasra is voatkozhat!!!).Szóval én azt javaslom mindenképp menj vele orvoshoz!Ennyit tudtam hozzászólni,remélem tudtam valamit segíteni.

2011. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!