Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az hogy 1 honapos...

Miert van az hogy 1 honapos terhes vagyok es nagyon faj az alhas tajekom? Ez mit jelent? Az biztos hogy felfaztam es nehezet cipeltem de nem tudtam akkor meg hogy terhes vagyok? Valaki segitsen!

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szúr? Görcsöl? Mert akkor doki, viszont ha mensisen fáj, vagy úgy érezed, fel van ott puffadva és mintha tele lenne vízzel az normális, ugyanis tágul a méhed.
2011. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Lehet, hogy valami gyorsan fejlődő egyedet hoztatok össze a pároddal, s már rúgdos..


Viccet félretéve: az 1-nek igaza van.

2011. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat szur igen de olyan nyilalo fajdalom nem gorcsolo.. bocsanat az ekezet nelkuli irasert..
2011. jún. 3. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Értem, azt írod egy hónapos vagy, azaz négy hetes, akkor még gondolom a teszted most lett nemrég pozitív. Lehet felfázás miatt is de mindenképpen doki meg kellene ,hogy nézzen, mert ha fel vagy fázva azt muszáj lenne kezelni.
2011. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


A húgom most 10 hetes terhes. A dokija szerint normális az alhasi szurkáló fájdalom és a nyilallás, mert alakulnak át a méhet tartó szalagok.

De azért egy doki nem árt, hogy megnyugodj!

2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom Nektek :)
2011. jún. 3. 21:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt,ez természetes:-)

Ha jobban elkezdene fájni menj orvoshoz.

2011. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!