Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a hüvelybemenet...

Normális, hogy a hüvelybemenetelem körük ugy nézek ki mint egy ezerféle nyúlványos tengeri növény?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit buta a kérdés, arra gondolok, hogy ilyen kicsi bőrdarab kinövéseim vannak. Másnak is olyan? Normális? Vagy fertőzés vagy mi? ! Segítsetek kérlek!
2008. febr. 20. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem akarlak megijeszteni, de elképzelhető, hogy herpeszed van, illetve szemölcsök, amik fertőző nemi betegségek. Orvostanhallgatóként ez a tippem, ha nincs nemi életed akkor passzolok, viszont mindenképpen nődoki, mert ez sajnos nem normális

Remélem tudtam neked segíteni

2008. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális,ott simának kéne lenned.Szerintem is valami fertőzés lehet.Menj minél előbb orvoshoz.
2008. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kicsit sikerült megijesztenetek...viszont rendszeres nemi életet élek, és páromnak semmi baja. Ráadásul ez nem újkeletű dolog, már nem is emlékszem rá, hogy mióta olyan, de mielőtt leszúrnátok, rendszeresen járok vizsgálatra. Legutóbb két hete voltam, meg is vizsgált a doki, de nem mondott semmit, az igazság az, hogy nekem meg nem jutott eszembe hogy rákérdezzek, mivel nem viszket, meg ilyenek. De azért jövőhéten sztem megint felkeresem, mert kicsit beparáztam.

Köszönöma válaszokat!

2008. febr. 21. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nos, amennyiben condolymád van, azt a hpv virus okozza, férfiaknál 95%-ban nem okoz gondot, sőt a nők 50% nál sem,,,,de sajn nekem is gondot okozott ,ugyan ilyen nyulványszerű valamit mint neked...ne iedj meg,kezelhető,de mivel a hpv virus okozza a méhnyakrákot is, ezért számodra javasolt a félévenkénti szűrés, ja és immunrendszer gyengülésével visszajöhet...egy jó hir,ami okozza ezeket a kinövéseket,az nem a rák okozója...de jobb félni..
2008. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jaa, és nekem 2 doki nézte meg, és nem hittek nekem, csak később,mikor kivülre is jött...hetente ellenőrzőm magam nagyitós tükörrel...
2008. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!