Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ekcémára létezik vmi hatásos...

Szchylla kérdése:

Ekcémára létezik vmi hatásos módszer, krém?

Figyelt kérdés
Szülés óta, 5 hónapja mindkét kezem ekcémás lett! Nem tudom,mitől kehet, de nagyon rossz, kellemetlen. V_oltam vele bőrgyógyásznál, végigjártam az SZTK-t, de nem mondtak rá semmit. Kaptam rá Locoid krémet, de nem használ. Elötte soha nemvolt semmilyen bőrproblémám, mondhatni nagyon jó bőröm van (volt)! Létezik vmi módszer, vagy krém, ami hatásos lehet? Kérlek segítsetek!!!
2011. jún. 9. 09:59
 1/5 anonim válasza:
Nem kb. 20 éve van, de néha még mindig előjön. Főleg a szememen, nagyon tud fájni. Az egyetlen, ami mostanában elmulasztja az a Sudocrem. Már akkor bekenem, mikor még csak érzem, hogy ég a bőröm. Ha meg olyan hirtelen jön elő, hogy pl. reggelre lesz tiszta vörös, akkor még napokig kenegetem azután, hogy elmúlt és olyankor pár hónapig nincs vele bajom.
2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elocom is jó. Vényköteles.
2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ekcémát leginkább valamilyen külső / belső zavaró ok idézi elő.

Legjobb védekezés ellene, az immunerősítés, a finomított ételelek, lisztek, cukrok, konzervek elhagyása, és sok nyers étel fogyasztása.

Nekem is volt ekcémám, pergő, hámló száraz bőröm, a shea vaj két hét alatt végleg elmulasztotta, azóta baba bőröm van.

Javaslom az alábbi két cikk elolvasását a hozzátartozó hosszászólásokkal együtt, és kerek képet kapsz arról, hogy hogyan is tudnál megszabadulni az ekcémától.

Ha még több infóra van szükséged ezzel kapcsolatban, használhatod az ott lévő keresőt is, amit a bal felső sarokban találsz. Jobbulást.


[link]

[link]

2011. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Én is születésem óta ekcémás vagyok, amit genetikailag örököltem, és általában az allergiám hatására jön ki. Ilyenkor a hajlatokban (láb-és kézhajlat) nagyon viszkedek. Nekem kiskorom óta egyetlen szer vált be, amit nem sokan használnak az országban. Ezt úgy kell gyógyszertárban kikevertetni, több hatóanyag együttes egyvelege. Nekem közgyógy-ra megy a 6 hatóanyagból 5, de az egyikért 2500.-ot kell fizetni. Sajnos ha nincsen közgyógyod, akkor elég drága a szer, de nekem csak ez vált be kiskorom óta. Az elocom szerintem ideiglenes megoldás, és több hajszálér fog megjelenni a bőröd alatt, ami nem épp kellemes, mert az nagyon erős kenőcs. ha esetleg szükséged lenne a hatóanyagokra amiket vénykötelesen kell háziorvossal feliratni, akkor leírhatom neked és kikeverik szó nélkül, de mondom kötgyógy nélkül nem tudom mennyi..
2011. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! Az utolsó válaszolónak:

Érdekel, leírhatnád az összetevőket, fel kell íratni??? Már-már ott tartok, hogy nem érdekel az ár, ha hatásos, nagyon fáj, kellemetlen, és szinte bármennyit kifizetnék, hogy eltűnjön (bár nem vagyunk mágnások)Nem tudok ezzel együtt élni... Borzasztóóóó!

2011. jún. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!