Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Beauty Breast-et használtáto...

A Beauty Breast-et használtátok már lányok? Mi a tapasztalat? Ezt használhatom orvosi beavatkozás nélkül is? Vannak súlyos mellékhatásai? Egy doboz az mennyi ideig elég?

Figyelt kérdés
Utána olvastam már a neten, de én kíváncsi vagyok még több véleményre, előre is köszönöm.:)
2011. jún. 10. 11:15
 1/1 Smartguy86 ***** válasza:

Krémekkel a büdös életben nem fogod megnöveszteni a melleidet. Ez pont olyan cucc, mint a többi átverés, amit ilyen "egyoldalas" marketing webpage-eken hirdetnek. Jó drága, haszna semmi, de a körítésnek sokan bedőlnek.


De ha kicsit is belegondolsz, akkor rájössz, hogy nincs olyan anyag, ami a mellméretet befolyásolhatná, kivéve a hormonkészítményeket. Hormongyógyszert meg nem kapsz a netről rendelve, csak orvostól, vagy ha mégis, akkor annak több kára lesz, mint haszna.

2011. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!