Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy szeretkezés...

Mit tegyek hogy szeretkezés közben ne legyen kellemetlen szag? Nagyon zavar. Szerintem valami belőlem folyik, de nem gyanakszok hüvelygombára, ez valami más. Hatásos olcsó megoldás érdekel.

Figyelt kérdés
Almaecetes tampont tettem már fel, utána 1-2 napig nem volt gond:D
2009. márc. 20. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt ilyen? Ha nem, akkor valószínűleg valami fertőzés lesz, nekem is volt ilyen, ha régen is ilyen volt, akkor megint megeshet a fertőzés gyanúja, vagy egyszerűen ilyen illata van. Tudom, elég kellemetlen tud lenni, nekem fertőzésem volt, de hál istennek ez elmúlt. Inkább megy orvoshoz, mielőtt bármi komoly lenne, mert ez nem játék
2009. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

De a női nemi szervből is folyik élvezet, nem arra gondolsz?

Ha mégis hüvelygombád lenne ajánlom fordulj orvoshoz, mert durva dolog, nem szabad nem figyelni rá.

Hajrá :)

2009. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább el kéne menned orvoshoz, ahelyett, hogy magad adsz diagnózist... Csúnyán felboríthatod (még jobban) a hüvelyflóra meg ph egyensúlyát, és a nőgyógyász sem véletlenül tanult annyi évig diagnosztikát.
2009. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!