Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha a ciklusaim hossza...

Az baj, ha a ciklusaim hossza változik (30-39 nap)? Ettől még rendszeresnek tekinthető?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem ártana kivizsgálni, hogy van-e peteérésed, mert ilyen hosszú ciklusnál (35 nap felett) nem biztos.
2011. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy meddő vagyok? :O

Még csak 3,5 éve van meg.

2011. jún. 11. 13:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, most nagyon megijedtem... Az nem lehet, hogy a vizsgaidőszak kavart be?
2011. jún. 11. 13:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 3,5 éve van meg, akkor azért nem kell pánikba esni. Meg a 30 napos ciklus nem tűnik rossznak, de a 39 már elég sok.

A vizsgázás meg bekavarhat rendesen.

2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek az értelmes válaszok... Bocsánat a szóhasználatért, de hogy a francba lennél már meddő? Kedves válaszoló nem tudom, ez honnan vette.

A ciklusingadozás általában normális. Mindenesetre érdemes felkeresnie a nőgyógyászát és megbeszélni vele.


Vizsgaidőszak is szerepet játszhat.


Üdv:

d.D.

2011. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy meddő. Azt mondtam, érdemes lenne megnéznie, hogy van-e peteérése, mert ilyen hosszú ciklusnál (35 nap felett) nem mindig van, és érdemes utánajárni. Ennyi.
2011. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!