Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 és fél éves vagyok és még...

14 és fél éves vagyok és még nem jött meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetnek előjelei, hogy fáj a hasam, volt párszor véres-barnás folyásom és mostanába "rosszul" érzem magam? Szerintetek elmenjek egy gyereknődokihoz?
2009. márc. 21. 17:09
 1/5 anonim válasza:
92%
szia nekem 15 évesen jörr meg :) semmi bajde ha 16 éves leszel és nem jön meg el kell meni nőgyógyászhoz
2009. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne menj el szerintem, ne aggódj nem jön mindenkinek ilyen korán, várj míg megjön, majd meglátod, visszakívándo ezeket az éveket amikor fáj a hasad.
2009. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

türelem rózsát terem.:)

várjál,ha itt az ideje megjön.ha 16 éves korodig nem jön meg,menj el nődokihoz!

2009. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nem törvényszerű, hogy fájjon. Nekem 10 és fél évesen jött meg, de én nagyon gyorsan fejlődtem. Én a helyedben azért a háziorvost megkérdezném. (Mert lehet oka!) A másik kérdés pedig az, hogy az anyukádnak, nagymamáknak kb. mikor jött meg.

Űdv.

2009. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
anyunak 15 évesen jött meg. köszi hogy írtatok
2009. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!