Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek kipattog ha...

Mindenkinek kipattog ha leborotválja a szemérem dobját?

Figyelt kérdés
nekem kipattog de van amikor elmúlik és ilyen heges marad utána.. de amikor újra leszőrtelenítem megint kipattog. mindenkinek ilyen? vagy másnak egyáltalán nem sebes? mit tudnék vele csinálni ?? nem szoktam testápólóval kenni mert azt hallottam hogy amiatt pattog ki, mostanában alkohollal mosom le szőrtelenítés után az csípi de ugyan olyan ! tudnátok valamit mondani rá hogy ne legyen ilyen ? vagy ez tényleg mindenkinek ilyen?: / én eléggé szégyenlem ! félek a barátom előtt is mutatkozni .
2011. jún. 13. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

na én ezért nem borotválom ott le teljesen,csak kb 2/3 részt...nekem oldalt azért nem pattog ki,mert ott szemöldökcsipesszel szoktam kiszedni,azonnal,amint egy picit nő...de ha középen is ki kellene szednem,meghalnék...volt,mikor abszolút csupasz volt,de akkor kozmetikussal gyantáztattam a forralós-kenős gyantával és az egyáltalán nem fájt és max piros volt utána pár óráig...de a párom nem szereti,ha teljesen csupasz,így megkért,hogy hagyjak középen kicsit...így sokkal könnyebb...

20/L

2011. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Johnson's Baby pelenkakiütés elleni krém, zöld dobozban van :)
2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!