Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? Valami...

Most mit csináljak? Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Még régebben voltam nőgyógyásznál gombás fertőzés miatt és azóta (kb március) tart, de adott rá kenőcsöt, abból már fél tucatot elhasználtam és állandóan kenegetem meg minden, de még mindig nem akar elmúlni:(( Szerintetek mit tudnék csinálni? Így strandra se tudok menni:( Valami házi praktika, étel, innivaló aminek gombaölő hatása van? Orvoshoz csak 3-4 hét mulva tudok vissza menni egyéb okok miatt...
2011. jún. 14. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Valszínűleg egyáltalán nem jó, amit adott. Tenyésztés volt?Célzott kúp,kenőcs,gyógyszer kell rá és a barátod/párod is kezeltesse magát,mert különben szépen visszafertőz téged!

(csak zárójelben megjegyzem: elég alaposan vizsgált meg a nődoki,vagy nem mentél vissza hozzá,elhúztad az időt?Kizárt dolog, hogy ne múlna el megfelelő szer alkalmazásával)

2011. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem írt fel az orvos, amit mindkettőtöknek szednetek kell? Tartok tőle, mivel nem említetted, hogy nem szedtetek.Akkor pedig feleslegesen kenegeted, mert mindig újrafertőzödsz.Kerülnöd kellene a cukrot, az élesztős, fehérlisztes dolgokat.Mihamarabb menj orvoshoz.Jobbulást neked.
2011. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátommal nem élünk nemi életet és ki is ment a fejemből, kaptam gyógyszert a legelején azt mindet ahogy kellett bevettem és akkor mondta az orvos, hogy "belülről" már meggyógyultam és, hogy még kell használnom a kenőcsöt. Amúgy ezt az egész első nőgyógyász vizsgálatos dolgot elhúztam anyum miatt, mert ő nem az a tipikus baj van és akkor orvos hanem még várt...-.- De amúgy havonta mentem vissza és a 3. vagy 4. hónapnál már mondta is, hogy mostmár ne jöjjek hanem kenjem és helyre fogok jönni.
2011. jún. 14. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Ezt hogy bírod ki hónapok óta?! Egy gombás fertőzésnek max 2-3hét alatt el kellene múlnia. A gyógyszer belülről kezeli a dolgot, de a külső tünetekre nekem sem volt jó a krém. Így én Betadinnal kentem.Nem túl kellemes, és nem is túl szép látvány, mikor azt a barna fertőtlenítőt magadra kened, de nekem használt. Miután bekented kb tíz percig ne vegyél fel bugyit, hogy meg tudjon száradni. Ételt, italt nem tudok, de igyál sokat, bár tudom a pisilés sem kellemes!

Jobbulást!

2011. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A pisiléssel no problem már nagyon régóta:) Annyira maradt meg az egészből, hogy a kisajkaim és akkörül még nagyon vörös és szerintem ennek nem ilyennek kéne lennie... Amúgy nem viszket, nem csíp, nem fáj tehát nagyon a vége csak már ez az egy dolog nem akar elmúlni.
2011. jún. 14. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha folyamatosan kenegeted azzal a nem túl bőrbarát izével, nem csoda, hogy vörös meg duzzadt. Szerintem csak az a baj, elég érzékeny területről van szó. Szerintem ne kend egy darabig, ha akkor se múlik, akkor vissza az orvoshoz.

Amúgy candida-diéta. De szerintem ember azt nem tudja betartani, mert picit sem szabad csalni, és se liszt, se cukor, semmilyen formában.

2011. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A héten még azért kenem. Meg akkor megpróbálok az étkezésből kicsit formálni. Nagyon hasznosak voltak a válaszok!:)
2011. jún. 15. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!