Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek milyen tapasztalata van...

Plüssmaci kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van a Mercilon nevű fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokáig szedtem, semmi gondom nem volt vele, mikor abbahagytam, 1 menzesz kimaradt, utána rendszeresen megjött rendben.


A barátnőm viszont pár hét alatt 10 kilót hízott tőle. Oda kell figyelni, és ha nem jó, váltani.

2011. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én terhes lettem mellette.pedig rendszeresen szettem.Mondjuk ez a 4dik fogamzásgátló volt ami mellett volt tüszőrepedésem.Folyamatosan jártam uh ra úgy tünt jó.

de még sem volt jó.

2011. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 vagy 4 éves szedem már, semmi problémám nincs vele szerencsére. Oda kell figyelni hogy mivel szeded be(pl antibiotikummal nem szabad mert csökkenti a hatását). Fájdalomcsillapítót én szedtem mellé, és nem volt gond. Mellékhatást nem vettem észre, néha picit ingerlékenyebb vagyok, általában ez a vérzés elötti időszakban van.
2012. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!