Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt méhgyulladása...

Kinek volt méhgyulladása missed ab. után? Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
nekem lassan két hete volt a terhességmegszakitásom es múlt héten jelentrkezett fájdalom és azóta szedem a gyógysezreket de nem múlt el. antibiotikumot kaptam, gyulldásgátlót és palástfű cseppeket. Ja és pihennem kell...
2011. jún. 16. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

szia! nekem kedden volt küretem.első két nap minden oké volt..de elkezdtem vérezni nagyon és fáj a hasam,derekam,görcsölök.még az ülésre és a mozgásra is érzékeny a hasam.mondjuk én nem terhes voltam..csak nem akart megjönni..ezért kellett a küret.gondolod nekem is méhgyulladásom lehet? hétfőn megyek vissza a dokihoz.

cickafark teát és algopyrint szedek addig.

Neked mik voltak a tünetek?

üdv

2011. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem 2 hete volt küretem, sajna. utána minden ok volt, de rá 5 napra elkezdett fájni de erősen, és véreztem is jobban mint addig. elmentem dokihoz másnap, méhgyulladás lett a vége. én antibiotikumot kaptam és gyulladásgátlót ill. palástfű cseppeket. de nekem is nagyon nagyon fájt, néha nyillalt elég erősen. na de a gond, h már eltelt azóta 16 nap és még mindig gyógyszereznek. kiváncsi vayok mi lesz ha abbamarad a gyógyszer nem e jönnek ujra a tünetek. neked is gyógyulást, reméljük nem nagy a baj.
2011. jún. 19. 10:41
 3/5 A kérdező kommentje:
feltétlen addig pihenj, mert nekem ágynyugalmat javasoltak. ne emelgess meg ilyenek,
2011. jún. 19. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

hát az a 16 nap tényleg sok! de remélem h már jobban vagy és nem fáj a hasad! én meg úgy vettem észre h kicsit csíp amikor pisilek.pedig annyira figyelek mindenre.

na majd holnap kiderül..

írok h mi volt!

üdv!

2011. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na mi volt a dokinál? remélem neked nem méhgyulladásod van
2011. jún. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!