Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! Ti helytelennek...

Anyukák! Ti helytelennek tartanátok 18 éves lányotoknál, ha el szeretne menni nőgyógyászhoz? És ha fogamzásgátlót szeretne íratni?

Figyelt kérdés
Hogyan álltok ehhez az egészhez?
2011. jún. 17. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem


1. 18 éves, tehát az ő dolga

2. Nagyon klassz, hogy ezzel együtt megbeszéli az Anyukájával, tanácsot kér

3. Ehhez jó lenne tudni, hogy van-e stabil barátja, mennyire van felvilágosítva a védekezésről és a betegségekről is, mert a terhesség csak az egyik fele, a gumi sok mástól is véd.

4. Nőgyógyászhoz el lehet menni vele, a tablettáról lebeszélném és inkább a gumi felé terelgetném, de ez tényleg szituáció függő. Ha másfél éve együtt van a barátjával, akkor a tabletta se kizárt.

2011. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 17 voltam anyuval megbeszéltem, hogy szeretnék fogamzásgátlót szedni (akkor már 2 éve együtt voltam a barátommal), egy csomó kérdésemre válaszolt és el is kísért a nődokihoz, hogy ne menjek egyedül.


25/N

2011. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sosem volt olyan a viszonyunk hogy ilyet megbeszéljek vele, 21 éves koromban mentem el egyedül, és a mai napig nem tud róla, hogy szedek- e valamit vagy sem. Ennek már 3 éve. Nem szoktunk ilyenről beszélgetni, kicsit rossz is, de ez van.
2011. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
1 éve vagyok együtt a barátommal,de anyukám nem szívesen jön el velem,fogamzásgátlóról meg hallani sem akar!
2011. jún. 17. 11:07
 5/22 anonim ***** válasza:
Figyelj,18 éves vagy,elvileg felnőtt nő,fogod magad elmész egyedül/barátnőddel,felíratod a fogamzásgátlót és kész.Gondolom anyukád se akar idő előtt nagymama lenni.
2011. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Menj el nélküle. Te életed.
2011. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Én teljesen helytállónak tartom,hogy elakar menni nőgyógyászhoz.Ha már él nemi életet akkor mindenképpen fontos lenne,hogy megnézze az orvos,hogy minden rendben van-e.Én 19 évesen voltam először,és méhszájsebet találtak,amit szerencsére,így időben tudtak kezelni.Ezért is bíztatok mindenkit,hogy menjenek évenként szűrésre.

Gondolom a lányodnak a fogamzásgátló nem ok nélkül kell neki.Szerintem örülj neki,hogy foglakozik a védekezéssel.Szerintem te sem örülnék neki ha hazaállítana terhesen.Meg amúgy is már egy felnőtt nő,ő is eltudja dönteni,hogy mit szeretne.

2011. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, vagyis nagykorú. nincs más rokonod/közeli barátnőd, akivel elmehetnél (ha nem akarsz egyedül)? ha anyukád nem akar róla hallani, akkor nem kell beszélni neki róla.


27/l

2011. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Bocsi,azt hittem te vagy az anyuka.De így semmi gond,fogod magad bejelentkezel és elmész.Nem kell oda anyukád,nem fognak semmi olyat csinálni veled ami fájna.
2011. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
na igen..de valaki fizeti is a tablettát? nem?
2011. jún. 17. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!