Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Valaki tud ajánlani egy jó női nőgyógyászt (akinek van magánrendelése, és viszonylag olcsó) Budapesten a Nyugatihoz közel, vagy valahol a belvárosban, ami könnyen megközelíthető a Nyugatitól?

Dr. Mészáros Mártát ismeri valaki vagy Dr. Rappai Ágnest? Nekik most hol van magánrendelésük? (úgy tudom régebben a belvárosban volt)

2011-06-17 21:07  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Róbert Károly Magánkilinkán dolgozó dr Nega nagyon jó ovos.Én és az unokatesóm is nála szültünk,sok-sok éve hozzá járunk:)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2011-06-20 18:37 Privát üzenet
Hát,attól függ,kinek mi az olCsó.Ahová én járok,ott a vizsgálat rákszűréssel12 ezer forintba kerül.De ez csak évente egyszer van ugye. Amúgy egy 10es a vizsgálat. A mátyásföldi reptérnél van, örsről lehet kijutni hévvel vagy busszal.Medinice magánorvosi rendelő a neve,a dokim Surányi Tibor, endokrinologus nőgyógyász.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2011-06-21 11:40 Privát üzenet
Dr Rappai ?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2014-09-01 23:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó és olcsó nőgyógyász Budapesten?
Tud_nátok nekem olcsó görcsoldót mondani?
Mi számít olcsó, illetve drága nőgyógyászatnak Bp-en?
Mia véleményetek a facelle egésszégügyi betétröl? Mért olyan olcsó? Mert szar?
Az milyen fertözés amikor fehér hólyagok jönnek ki a börön ott alul éget és nagyon viszket és valami sürü fehér darabos folyadék jön ki belölük? Hogyan lehet kezelni ami olcso!..
Mondana valaki viszonylag olcsó magánorvost Budapesten?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu