Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Származhat attól bajom ha...

Származhat attól bajom ha csak úgy érzem, hogy hüvelygombám van és canesten kombit használok?

Figyelt kérdés
2 éjszaka szorító alsóban aludtam és ma reggel egy kicsikét viszketett (5 percet de rettenetesen). Egyszer már volt hüvelygombám. Lesz bajom ha kezelem magam doki nélkül?
2011. jún. 18. 10:18
 1/4 lovelyne ***** válasza:
Nem lesz bajod! canestennel hamar elmúlik!Én is azt használtam 3 nap után semmi bajom nem volt!
2011. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy most is hüvelygombád van? Doki nélkül semmit ne használj! Nem tudom miért mondják látatlanba itt mások bármilyen hüvelyi panaszra, hogy gomba. Ez borzasztó nagy felelőtlenség!!!
2011. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szorító/feszes ruháktól is lehet. Nekem már volt egyszer ilyenem és akinek egyszer már volt annak könnyen lesz újra. A canestent vény nélkül lehet kapni csak gondoltam megkérdezem más véleményét is. Nem hiszem, hogy bármi egyebet elkaphattam volna. De ha mégis akkor szerintem nem kicsit durvább lenne a helyzet mintsem egy 5 perces viszketés.... Lehet a tusfürdő? 'kituggya'
2011. jún. 18. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:

a vény nélküli gombaellenes szerek közül a gynoxin lágy hüvelykapszulát ajánlom

ez egy viszonylag új szer, és nem rezisztens rá a gomba úgy mint a canestenre (amit rengetegen használnak ha kell ha nem...)

2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!