Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Göd, Dunakeszi, Vác környékén...

Göd, Dunakeszi, Vác környékén keresek jó és megbízható nőgyógyászt, aki szintén NŐ! Van ilyen?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Gödre, és jó lenne egy normális doki. Eddig nő nőgyógyászom volt, szeretnék is ilyennél maradni, ha lehet.
2011. jún. 21. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Vác:Dr.Findt Mónika szakorvos

[link]


nem tudom hol van rendelője, ha van, de ha felhívod a kórházat megmondják.Nem ismerem, csak Vácon szültem,és tudtam, hogy van nő is ott.

Amúgy Dr.Szaniszló Zsolt nagyon jófej, kedves doki.

Ferenczi Gyulánál szülte,ügyeletes volt, ő is nagyon kedves!

2011. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jún. 21. 18:24
 3/6 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak,akkor váci kórház kilőve.Tapasztalat.
2011. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, miért írod ezt második??Nekem pl nagyon jók a tapasztalataim,tavaly októberben szültem ott, nem volt fogadott doki, szülésznőm, mindenki nagyon kedves volt!Legközelebb is ott fogok szülni!

Attól még, hogy neked rossz tapasztalataid vannak nem azt jelenti, hogy az egész kórház rossz!

Amúgy megkérdezhetem, hogy mi nem tetszett?

2011. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

második vagyok...

nézd,kedves első...

nekem sok rokonomat,ismerősömet elintézték ott,ezekről most időhiány miatt nem mesélnék...

engem félrekezeltek ott,úgy hogy elötte többször is jártam a nőgyógyon,jelezve hogy valami géz van...de hazaküldtek,mondván semmi bajom...aztán bevitt a mentő oda,mert utcán rosszul lettem...kb 5 féle betegséget mondtak,mire kiderítették hogy mi a bajom(nem teljesen az,mint azóta kiderült) és rossz gyógyszert adtak rá...

azóta egyébként endokrinologus nőgyogyihoz járok,magánrendelésre,pestre,és teljesen más a helyzet...

másik eset: bő másfél hónapja életveszélyes állapotban vittek be oda,ott pattogtak körülöttem az orvosok,mondták hogy vért kell kapnom..DE mivel nincs a bajomnak megfelelő osztály,továbbpasszoltak a honvéd kórháznak,rohammentő vitt be,a vért meg nem kaptam meg vácon,csak egy infúziót kötöttek rám hogy pestig ki ne száradjak...ja,megkatétereztek,és baromira fájt,holott nem kellene hogy fájjon...majd miután kijött vagy egy liter pisi(egy ősrégi lavorba..nagyanyám ezer éves kutyalábosa szebben néz ki)azt kiöntötte a nővérke,erre 5 perc múlva közli hogy pisimintát kell adnom...frankó...fájt is,pisi sem jött,ott szenvedtem egy órát....ennyit róluk......

a kórház,az osztályok,a mosdók és vizsgálók külleméről meg már nem is beszélek,mert a hányinger kerülget...

2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom, hogy több, vagyis csak rossz tapasztalatod van a kórházzal kapcsolatban...de érdekes, hogy én meg elég sok ismerősömtől hallottam rosszakat a Pesti kórházakról, viszont akik megfordultak mostanság Vácon, azok csak jókat meséltek.
2011. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!