Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kérhetem a nőgyógyászt, hogy...

Kérhetem a nőgyógyászt, hogy más fogamzásgátlót írjon nekem?

Figyelt kérdés

Volinát szedek, nincsen semmi mellékhatása, úgymond elégedett vagyok vele, csak az ára elég borsos :S A nőgyógyász mi alapján írja fel a fogamzásgátlót? kérhetem hogy valami olcsóbbat írjon?

Azért kérdezem, mert több barátnőm is például Minervát szed évek óta, teljesen bevált nekik, és amíg a Volinának 3 havi adag 6500ft, a Minerva 3000-4000ft között van.


2011. jún. 23. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd ha neked bevált ez a gyógyszer, és az orvosod sem a semmiért ezt írta fel, akkor én a helyedben nem változtatnék. Valószínű a testalkatod, hormonháztartásod miatt választotta ezt a fajtát. És ha váltanál, az sem lehetetlen, hogy több gondod lenne vele, mint az a plussz 2500 forint.
2011. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kértem, de nem lehetett váltani, nem azonos a hormontartalom. Azt mondta, hogy 1-2 ezer Ft miatt ne szedjek nem megfelelőt, ha az egyik bevált.
2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyjából nekem is ezek jutottak eszembe, csak nem voltam benne biztos.

Akkor tényleg nem éri meg az a pár ezer forint a kockázatot.

2011. jún. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!