Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam pedig már ideje lenne, szexuális életet is élek régóta. De rettegek még a gondolattól is. Szégyenlős vagyok mert kövér vagyok, és a nemiszervem is csúnya. Az eddigi barátaim sem láttak még fényben, csak sötétben csináltuk mindig. És belegondolok hogy teljes fényben széttenni a lábam egy idegennek.:S

A másik pedig hogy a kórházi nőgyógyászokról sok rosszat hallottam ebben a városban, olyanokat hogy nagyon megalázóan viselkednek és beszélnek a páciensekkel.

Magán orvoshoz szívesebben mennék el így elsőre, de nincs rá pénzem. Szüleim tartanak el teljesen, itthon lakom. És attól félek a legjobban hogyha elmennék mégis, kiderülne hogy valami betegségem van már, amit kezelni kell sokáig. És akkor vissza kellene járnom gyakran kezelésre, arra meg már főleg nem tudnék pénzt szerezni. :(

19/L


2011. jún. 24. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Az orvos nem nézi, hogy milyen a puncid, csak segíteni akar. Látott ő már sok rondaságot hidd el! Nem azért mész hozzá, hogy elcsábítsd!
2011. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

8000 Ft körül már lehet menni magán nőgyógyászhoz,valahogy szedj össze ennyi pénzt.


De kérdezd meg a barátnőidet mert más is jár sztk-s nőgyógyászokhoz hogy kit tudna ajánalni,hogyan vizsgál,van e külön vizsgáló,meg ilyen lényeges kérdéseket tegyél fel és biztos tudnak valakit ajánlani.Én is azért mentem magánhoz,mert szégyenlős vagyok és magánorvosnál mégis csak az orvos van egyedül bennt,engem zarvart volna ha az asszisztense is végig nézd mindent,mert sima nőgyógyásznál,sokszor szólni kell húzza el legyen szívas a vizsgáló ágy függönyét.De ott sem mindenki ilyen.Egyszer ott is jártam normális dokinál,aki azt vette normálisnak hogy elhúzza a függönyt

2011. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a nőgyógyász azért tanult, hogy Téged (is) meggyógyíthasson. Ez a szakmája, semmin nem fog meglepődni - látott ő már ducit, kevésbé ducit, szőröset, fazonírozottat, csupaszt, salátapuncit, babapuncit, nincs miért aggódnod. Ők általában intelligensek annyira, hogy nem veszik poénra a dolgot, nem fog gúnyt űzni belőled, sőt, nem is érdekli, hogy nézel ki. Elárulok egy titkot: én is kövér vagyok és életem első nődoki vizsgálata előtt kis híján ájultra izgultam magam :) utólag vigyorgok magamon, de akkor majd' meghaltam, hogy egy idegen előtt kitárulkozva mutatkozom, ráadásul jaj hogy nézek ki és biztos miket gondol magában - hát semmit. Kulturált ember, aki tisztában van azzal, hogy egy nő ilyenkor mennyire kiszolgáltatva érzi magát, plusz a fokozott izgalom, hogy először jársz nála - hidd el, igyekezni fog, hogy a lehető legkevésbé kellemetlen élmény legyen ez számodra. Szóval, ne izgulj, ne félj, ő nem barbár, hanem egy tapintatos, jó szándékú ember, aki segíteni szeretne rajtad. (biztos hihetetlennek tűnik, de majd tapasztalni fogod - ott nem érzed magad "úgy" nőnek és őt "úgy" férfinak, az egész helyzet nem egy intim szituáció, hiába matat "ott", eszedbe sem fog jutni, hogy ő férfi... az én nődokim a múltkor olyan természetességgel törölgetett meg vizsgálat után, hogy azon lepődtem meg, neki ez mennyire természetes - hát remélem, Te is kifogsz egy ilyet, mint az enyém, és akkor akár még pozitív élmény is lehet a vizsgálat)


Kitartás, ügyes legyél és ne félj! :)


Ja, nekem SZTK-s dokim van, akinek van magánrendelése is, de SZTK-ban is ugyanolyan tapintatos, mintha a magánbetege lennél. Attól pedig ne félj, hogy az asszisztens "leskelődni" fog, szerintem alapból nem, de ha mégis, jelezheted, hogy nagyon zavar, egyébként pedig - mivel teljes meggyőződéssel hiszem, hogy a dokim és az asszisztense azért vannak a rendelőben, hogy rajtam (is) segítsenek, lehet, hogy engem még az sem zavarna, ha az asszisztens ott lenne vizsgálat közben.

Azt pedig, hogy jaj kövér vagyok, jaj csúnya a puncim, jaj akármi - felejtsd el, mert őt nem érdekli.


Még egyszer: csak ügyesen, menni fog! :)


26/N

2011. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy felelősen élő nőnek évente el kell menni nőgyógyászati vizsgálatra.

Nem fáj,abszolút nem vészes,az óriási a füstje,de nincs is lángja típusú dolog ez.

Vannak nagyon jó,korrekt orvosok,mióta van internet mindennek utána lehet nézni,és az utóbbi években egyre több a nő nőgyógyász is.Én is egy Doktornőhöz járok,fiatal,totál jófej-szóval fel a fejjel és menj el:)

2011. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt mindenki tudja hogy nem szó szerinte leskelődik az assziszens de igen zavaró tud lenni nők 70-80%-éka számára és ez érhető is,mivel ő a számítógépbe adatokat rögzít,nem vizsgál,nem vesz részt benne,az a normális hogy ha már van külön vizsgáló rész,tessék elhúzni a függönyt,aki tiszteletben tartja a páciensét az erre ügyel.Nem kell a kellemetlenet még kellemetlenebbé tenni. A pácinesnek elég egy ember előtt kitárulkoznia nem kell hogy ilyenkor még más is lássa.De nézz jól körül orvosok között,mert az nem teljesen igaz,hogy mindengyik jó fej,meg tapintatos,nekem kicikizte még annó a barátnőmet amikor az 22 éves körülienk szűzen ment el hozzá és nem egyedi eset és megjegyzéseket tett nem normális hogy valaki ennyi idősen nem él rendszeres sexuális életet stb.Nem egyedi eset,de jó orvos mindig lehet találni,csak meg kell kérdezni ismerősőket nekik milyen tapasztalataik vannak:És nem tudom tudod e hogyan zajlik maga a vizsgálat.Ha nem írd be google-ba hogy nőgyógyászati vizsgálat(video)ott le is van írva és láthatod is,de nálunk,nem kell orvosi köpenyt felvenni,csak alul majd levetkőzni és azért többnyire ápolónő sincs jelen vizsgálat alatt.
2011. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha az asszisztens bent van, akkor se néz rád. Ahová én járok, ott nincs függöny. Volt, hogy az asszisztens megkérdezte a dokitól, hogy mit írjon a méhszájra. A doki meg mondta, hogy fogalma sincs, mert még nem nézte meg. Hát ennyire néznek oda az asszisztensek. Az orvos meg nem gyönyörködni akar, neki mindegy, hogy nézel ki. Azt se szégyelled, ha pl csúnya piros, tüszős a mandulád, mikor megnézik, vagy igen? Hát ez ugyanúgy a tested, csak egy másik része. Nem csúnya, vagy szép, olyan amilyen, és kész. Ettől igazán ne félj! Alaposan túl van misztifikálva ez a nőgyógyász kérdés.
2011. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Túl misztikálva nincs szerintem,csak sok tévhit van,meg azért nem ugyan olyan testrészünk,mint bármelyik másik,ez a legintimebb testrészünk,amit azért nem mutogatunk akárkinek,még a magamutogatos playmate-ek is bugyiban meztelenkednek.Kevés nő az aki bevállalja hogy úgy fényképezzék hogy alul mindent lehessen látni.Nem hiába intim testrész.


Mendj el nyugodtan orvoshoz,de előtte néz körül,keresgélj.

2011. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy női nőgyógyászt, sokkal elviselhetőbb lesz a vetkőzés és a terpesztés is.

Azonkivűl neki is olyanja van mint neked, nem csak könyvből tanulta, hanem valószinüleg át is élte azokat amik téged zavarnak.

2011. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok, már nagyon régóta húzom-halasztom, de most már ráveszem magam, és bejelentkezem egyhez. Én egy öregebb nőgyógyászhoz megyek majd, egy fiatalnál sokkal jobban zavarban lennék. Mindegy, évente egyszer muszáj lesz kibírni. Vagy legalábbis az elsőn túl lenni, utána már könnyebb lehet sztem. Szüleidtől nem tudnál pénzt kérni? Szurkolok, hogy neked is minden okés legyen!

21/L

2011. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És miért nem kerestél női dokit? még kevésbbé lenne "ciki".
2011. nov. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!