Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menzeszem már 2...

Normális ha a menzeszem már 2 hetet késik? Tudom ilyenkorban még nem áll be rendesen (13 éves vagyok) pedig mostanában elég szabályosan jött meg

Figyelt kérdés
múlt héten sokat stresszeltem lehet ez az oka?
2011. jún. 26. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
először is mióta menstruálsz? bár mondjuk mindegy, még akkor is túl fiatal vagy ahhoz, hogy beálljon, ha csak nem szedsz fog. gátlót, de remélem, hogy nem. amúgy igen, stressz miatt lehet.
2011. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán,eleve 4 nap ide-oda való eltoldódás simán felnőtteknél is van,sőt akár 1 hetes csúszás,hol pár nappal rövidebb,hol hosszabb ideig tart a mensi.A te korodba még az is előfordulhat hogy kimarad egy hónap,de a mensi megjelenését követő 2-3 évben még simán van hogy kimarad,hogy sokáig tart esetleg,vagy kicsit össsze-vissza van.


De a stressz,hangulat ingadozás,betegség,időjárásra való érzékenység,felfázás stb mind-mind oka lehet.

2011. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.akkor valószinüleg a sok stressz miatt késik..
2011. jún. 27. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!