Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezeljem a gyulladt...

Hogyan kezeljem a gyulladt mellemet, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
Szoptatós anyuka vagyok, de a jobb cicim 3 hónapon belül másodszor is fáj, csomót érzek benne. Legutóbb be is lázasodtam tőle. A tejem 2 hét alatt állt csak vissza, nagyon megszenvedtük ezt az időszakot. Most még nem vagyok lázas. Mit tegyek, hogy ne legyen megint ugyanaz? Hiába maszírozom, hiába fejem a csomó ugyanott van, feszül és fáj.
2011. jún. 27. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Meleg vizes borogatás, utána masszírozás, utána szoptatás (a baba jobban ki tudja szívni, mint a mellszívó). Ha nem múlik, inkább most menj orvoshoz, még mielőtt belázasodsz. (Antibiotikumot fog vszínűleg adni, bár ezt gondolom tudod, ha legutóbb belázasodtál, biztosan akkor is kellett szedned.) Próbáld esetleg szoptatás közben is masszírozgatni óvatosan. És ne hagyd abba a szoptatást/fejést akkor se, ha fáj, mert csak akkor van esélyed megúszni gyógyszer nélkül, ha teljesen kiürül a melled. Ennél okosabbat nem tudok sajnos... Sok sikert! Egy másik szoptatós anyuka
2011. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!