Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem pco m van, agyalapi...

Nekem pco m van, agyalapi mirigy daganatom és magas a tsh m is ami örökletes, a gyógyszer amit szedek pajzsmirigyre kihathat a hormonjaimra?

Figyelt kérdés
Az-az lehet hogy ettől múltak el 25 évesen a hőhullámaim, heti három helyett elég csak hetente egyszer hajat mosnom, sőt kevésbé izzadok, és a melleim is nőttek. emellett speckó fogamzásgátlót szedek, pco ra, ami jó a cisztáim ellen és rendbehozza a havi ciklusom.
2011. jún. 28. 20:11
 1/3 A kérdező kommentje:

gyógyíthatatlan betegségek, életem végéig kell szednem a gyógyszert, apukámnak és tesómnak is, tehát ez genetikai, de ha szedem akkor kevésbé vizesedem, amúgy vékony vagyok, de mióta a bogyót szedem mintha nőiesebb lettem volna, sőt máshová hízok mint eddig, tényleg lehetséges h a bogyótol van? mert mondják h a hormonzavar miatt is lehetett és a lelki problémák miatt fejletlen fiús a testem, pedig egyik rokonomra sem volt ez a jellemző.


nem szültem még, viszont szexuális életet élek, ésm ostanában kiegyensúlyozottabb vagyok, kerekebb a mellem, tömörebb, feszesebb

2011. jún. 28. 20:13
 2/3 A kérdező kommentje:

ja és jobb az étvágyam is, gondolom az életmódtól is függ részben, meg vannak olyan pontok a testen (akkupunktúrás) ami a talpon, fülön, hátgerincnél mellkasnál is megtalálhatóak, azokat masszírozva növeljük a vérkeringést és tartós kúra után kis idő alatt látható változást érünk el, pár ismétléssel akár tartósan is


van aki hallott erről?

2011. jún. 28. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyhormonok hatnak az anyagcserére és a hőháztartásra, az a gyógyszer, ami csökkentette a tsh szintedet, az javíthatta az ezzel kapcsolatos tüneteket is (izzadás, nagy energiafelhasználás és alacsony energiabevitel..) a nőiesedés meg a mellnagyobbodás inkább a fogamzásgátló hatása gondolom, ami meg a szexhormonjaid szintjét tette rendbe, amennyire ez külső hormonokkal lehetséges.
2011. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!