Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Köze lehet a menstruációhoz a...

Köze lehet a menstruációhoz a lelki állapotom?

Figyelt kérdés

megfigyeltem már hosszabb ideje ha megjön előtte 2-2,5 héttel rondának látom magam, depisebb vagyok, elmegy az önbizalmam. aztán átmegy rajtam általában a menstr. után. lehet hozzá köze? valami megoldás rá? nagyon rossz ez a hangulat ingadozás.

egy hónap felét ilyen sz@r állapotba vagyok majdhogynem.


2011. júl. 5. 14:59
 1/5 anonim válasza:
100%

Érdekes, én is kb így vagyok vele.... neme is menstruáció előtt már elkezdenek önértékelési problémáim lenne, hogy ronda vok, meg szerencssétlen :( aztán mikor túl vok rajta akkor megint minden oké.... nemtudom mi lehet az oka, talám a hormonok :S

22/lány

2011. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel, mielőtt megjön kijön rajtam egy tucat pattanás, semmihez sincs kedvem stb. [link]

itt vannak hasznos tanácsok

2011. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, nekem is, szörnyű. Nem annyira magamat érzem rondának, hanem inkább a környezetemet idegesítőnek. Ráadásul mindenen sokkal könnyebben kiborulok, és sötéten látom a dolgokat. Érzelmes filmeken, könyveken vagy zenéken bőgök, mint a záporeső, ugyanígy ha párom mond valami kedveset, elbőgöm magam.

Elég tragikomikus. :)))))

És hiába tudom, hogy mi okozza, csak részben tudom tudatosan kontrollálni.

2011. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a menstruáció előtt pár nappal vannak hasonló tüneteim. Mondjuk érdekes.

2-3 nappal előtte kicsit szomorkásabb vagyok, kicsit könnyebben felkapom a vizet és hasonlók, aztán az 1. napon, általában jobb ha békén hagynak. Ilyenkor még arra is nagyon durván tudok reagálni, ha azt kérdezik, hogy vagyok vagy kérek-e ezt vagy azt.

Aztán a többi napon meg tök jól elvagyok, jól érzem magam, mosolygok stb.

16/L

2011. júl. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én menstruáció előtt 2 héttel bunkó vagyok a párommal, kb 1o nappal előtte tejtermékeket kívánok, és ha nem is eszem őket akkor is puffadok, 1 héttel előtte mindentől sírógörcsöt kapok, 3-5 nappal előtte annyit eszek mint egy ló, 1-2 nappal előtte alig eszem és nagyon görcsölök.

Tehát a fél életemet ez irányítja. Nem tudom lehet-e tenni ellene valamit. (mondjuk engem nem zavar)

2011. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!