Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23-25 napra jön meg, de már...

23-25 napra jön meg, de már 33. nap telt el. Múlt hónapban rendesen megjött. Azóta nemvolt szexuális kapcsolatom, csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív lett. Gabriel terhességi tesztet használtam. Nem értem, milehet?

Figyelt kérdés
múlt hónap óta nemvolt semmi szexuális kapcsolatom,de hallotam hogy attól hogy megjönmég lehet terhesség,nem érzek semmi elváltozástmagamon
2009. márc. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs, ugyanilyen helyzetben vagyok. Nincs rendszeres peteérésed szerintem, az lehet a baj. Nekem volt, hogy 17 napra jött meg, volt, hogy 54-re. Most is már késik 19-e óta, de tuti nem vagyok terhes, mert utoljára decemberben volt szex, azóta pedig normálisan megjött mindig, most valami miatt nem. Van ilyen, ha a teszt negatív lett nem kell parázni, ilyen a legrendszeresebb ciklusú nőknél is előfordulhat.
2009. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerinted tuti hogy nem vagyok terhes? mert nekem eddig nemvolt,hogy ennyit késett.. 17éves vagyok amugy...és hallotam,hogy attól még lehet terhesség hogy megjön a havi..nemtudom,hogy kimenjek e nőgyógyászhoz..még nemvotlmam és eléggé félek a vizsgálattól. nincs msned?Xd
2009. márc. 29. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:
és még annyi,hogy nemis akarok egyedül kimenni,anyának nem merem elmondani,mert végig papolta,hogy ha akarok írassunk fel fogamzásgátlót,de nem mentem ki meg nemis szóltam neki... és tuti hogy arra fog csak gondolni,hogy biztos terhes vagyok
2009. márc. 29. 13:47
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem tuti nem vagy terhes. Ha már két teszt is negativ lett, akkor nem kell aggódnod. Én is használtam már Gabrielt és szerintem jó megbizható.

2009. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!