Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi miatt maradhat el a menstru...

Mi miatt maradhat el a menstruációm?

Figyelt kérdés
Hangsúlyozom nem lehetek terhes mivel még szűz vagyok és barátom sincs. Komoly válaszokat kérek, egy kissé meg vagyok ijedve.Nem tudom, hogy mit csináljak.
2011. júl. 6. 08:22
 1/6 anonim válasza:
Ne légy megijedve. Mikor jött meg először? Ha nem túl régóta (1-2 éve), akkor ne izgulj. Ez teljesen természetes. Eleinte nem áll be rendesen. Van akinél 18 éves kora körül fog, de azt mondják, hogy az első szülésig nem áll be rendesen. Ha 18 éves korod után ez még mindig fennállna, akkor nem árt ellátogatni egy nőgyógyászhoz a biztonság kedvéért. :)
2011. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekem is volt ilyen, azt mondta a doki, hogy a legtöbb nő életében legalább egyszer van olyan, hogy "csak úgy" kimarad.

Főleg, ha fiatal vagy, és még esetleg nem állt be a rendszer nálad.

De ha aggódsz, nyugodtan menj el egy nőgyógyászhoz.

2011. júl. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen most egy kicsit megkönnyebbültem. Egyszer már volt olyan , hogy nem elmaradt hanem valami barna folyadék volt helyette. A neten rá kerestem és valami olyat találtam: barna pecsételő vérzés.
2011. júl. 6. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hány éves vagy egyébként, és mióta menstruálsz?
2011. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, nem, második vagyok:-)))
2011. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és 2-3 éve menstruálok
2011. júl. 6. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!