Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog az, hogy az...

Normális dolog az, hogy az elmúlt 1 hónapban sokkal többször járok pisilni mint eddig?

Figyelt kérdés
Előtte alig pisiltem. Most már éjszaka is felkelek,h pisilnem kell ami soha nem volt nekem. 1-3 óránként járok pisilni és alig jön belőlem de akkor is érzem az ingert,hogy nagyon kell. nem csíp meg semmi. de szint óránként érzem az ingert.:S ez normális?:S
2011. júl. 6. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem normális. Nyilván ezt te is tudod, hiszen eleve úgy tetted fel a kérdést, hogy normális-e.

Jobb esetben "csak" felfázás vagy fertőzés. Rosszabb esetben (ha szomjúsággal párosul, bár ha keveset pisilsz, akkor szerintem nem iszol sokat) lehet cukorbetegség. De az első a valószínűbb.

Házidoki segíthet.

2011. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de nekem már vagy fél éve ilyen, előtte is sűrűn jártam de nem 1-2 óránként. Nem tudom mitől lehet, nőgyógyásznál azt mondták ha nem csíp, nem fáj a pisilés akkor ok. Lehetséges hogy a grapefruit csepp miatt van? Én iszom, és lehet hogy attól van ez.
2011. júl. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen megyek dokihoz de majd csak jövőhéten:/

nem tudom addig is mit tegyek:(

2011. júl. 6. 11:51
 4/4 anonim válasza:
Nallam is ez volt es vegul kiderult hogy terhesseg oka.Szerintem ellenorizd le mert ez is oka lehet a sok urulesnek!
2011. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!