Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volina fogamzásgátlót szedek...

Volina fogamzásgátlót szedek és a szünet alatt nem jelent meg a vérzés, a második levéllel kezdeném holnap. Normális ez?

Figyelt kérdés
A tablettaszedés alatt ha vérzek majd esetleg akkor az gond vagy nem?
2011. júl. 7. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobb, ha csinálsz egy terhességi tesztet mielőtt elkezded a másik levéllel, mert ez nem normális, hogy egyáltalán nem véreztél.
2011. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként csináltam, és negatív lett.
2011. júl. 7. 21:49
 3/7 A kérdező kommentje:
de a múlt hónapban majdnem 10 napig véreztem 10-19-ig a tablettaszedés alatt! Mert 9.-én írta fel az orvos...
2011. júl. 7. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
En is ezt szedek és nekem is csak az 5dik napon szokott megjonni.Az elso harom honapban bármi lehet,ne hagyd abba a szedést ha nem áll be harom level utan menj el dokihoz.
2011. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi az utolsó válasz Hasznos!
2011. júl. 7. 22:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma jött meg! De a gyógyszert is elkezdtem már, a szünet alatt nem volt semmi vérzés. 3.tabletta:-)
2011. júl. 11. 17:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Volinát szedek én is hónapok óta most 2 hete késik a vérzés és elkezdtem a köv.levéllel. És még semmi mi ez????
2012. dec. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!