Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna gyenge darabos hosszanta...

Barna gyenge darabos hosszantartó menstruacio. Vagy az mar nem menstruacio?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogigatlot, es eddig semmi hasonlo nem tortent velem.Mensi rozsaszinesen kezdodott, majd sotetebb suru, 4napig tartott,azota-8napja barnazok-gyenge, neha nyulos sotet nyalkadarabokkal.eddig fajdalmatlan,2 napja alhasi fajdalommal. mi lehet ez? ciszta, gomba, gyulladas, hormonok?mikor lesz vege, mikor mehetek dokihoz? gyermektelen 27 eves nő.
2009. márc. 30. 00:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Dokihoz bármikor mehetsz. Én már ma mennék.

Valami vérzik, ami tényleg sok minden lehet(ciszta, mióma), csak orvos fogja tudni megmondani, hogy mi és mit csinálj vele.

2009. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül bármelyik lehet. A rendellenes vérzés az az eset amikor nem kell megvárni, hogy elmúljon. Minél előbb menj dokihoz.
2009. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hat nalunk azonnalra nem kapok idopontot, az biztos. egy het mulva, ha most kerek, esetleg. de jo lenne, ha valaki megosztana a tapasztalatait velem, akinek ilyen volt, addig se stresszeljek.
2009. márc. 30. 00:18
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem is volt olyan, hogy nem múlt el 20 napig tartott a mensi és a barnás izé utána. Én nem mentem dokihoz, többet nem volt ilyen.

Ne aggódj nem biztos, hogy bármi gond van. Idegességtől is lehet vagy hormonok, vagy fogyókúra, rossz táplálkozás bármi.

Gyógyszerek...


Ne idegeskedj elmész megbeszélitek esetleg megvizsgál és ennyi.

Felesleges aggódnod.

2009. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
addig, próbálj valamilyen gyógyteát inni kérhetsz a patikában is rá valamit én a cickafarkot vagy a palástfut ajánlanám, de vannak ilyen noi bajokra keverékek is.inni is lehet és ulofurdonek is jók .próbáld ki oket és jó egészséget! csak nyugi!
2009. márc. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy kicsit megnyugtattatok, addig se dob szet az ideg. cickafark ulofurdőt veszek es azt is iszom.nincs kivel ezt megbeszelnem.meg egyszer koszi.
2009. márc. 30. 06:50
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Terhes nem lehetsz?
2009. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Az édesanyám barátnőjének volt ilyen és méhnyakrákot diagnosztizáltak nála. Csak azért írom, hogy ha az orvos nem vesz magától mintát rákszűrésre mindenképpen kérd! Valószínűleg kutya bajod, biztosan egy ciszta és tényleg nem akartam rád ijeszteni csak kötelességemnek éreztem ezt is leírni.
2009. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
inkább ne írtad volna.mi megnyugtattuk, te meg itt ijesztgeted
2009. márc. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért dokihoz elmész ugye? Márcsak, hogy írtad sokára adnak időpontot. Lehet, hogy azt mondja, hogy semmi bajod. Én inkább elmegyek feleslegesen is, nehogy aztán meg eltusoljak valami olyat, amit nem kellene. Főleg, hogy gondolom szeretnél lassan egy babát is az életkorodból ítélve. :) Azért nem kell a legrosszabbra gondolni azonnal. Írd meg, mi lett veled!
2009. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!