Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az Első rendes menstruációm...

Ez az Első rendes menstruációm, de már 10 napja tart és a vérzés ugyanolyan erős. Mit tegyek? Már nagyon zavaró.

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos!!!
2011. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van, irány a gyermeknőgyógyász, beszélj anyukáddal!...10 nap nagyon erős vérzés nem jó, lehet, hogy nincs semmi bajod, csak a hormonjaid szórakoznak, de a vérveszteség miatt lehetnek gondjaid...igyál rengeteg folyadékot
2011. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, hiszen nem jó ha ilyen sokat vérzel, mert túl nagy lesz a vérveszteség, és ebből kifojolag más problémáid is lehetnek, ugyhogy nem éri meg kockáztatni, beszélj anyuddal, és irány az orvos!
2011. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon sürgősen menj orvoshoz mert nagy vérveszteséged lesz
2011. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugye beszéltél már anyukáddal? Holnap reggel irány a nőgyógyászat! FONTOS! Írd meg, mit mondtak, drukkolok!
2011. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, beszéltem már anyával(ő védőnő),és azt mondta hogy elsőnél normális... :/
2011. júl. 12. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... Nem tudom... De ha pár napon belül nem múlik el, azért tényleg menj orvoshoz. Nem tudom, az elsőnél mi a helyzet, nekem egyszer volt ilyen hosszú ideig tartó (és erős) vérzésem, akkor a dokim azt mondta, ha 10 napnál hosszabbra nyúlik, akkor mindenképpen keressem meg. Majd írd meg, mi lett veled!
2011. júl. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is eddig tartott az első vézésem.aztán fokozatosan leállt.nem lesz baj. ;)
2015. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!