Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalom a mell oldalsó...

Fájdalom a mell oldalsó részén, a hónaljhoz közel. Vajon mi lehet az oka? Megijedtem.

Figyelt kérdés

Csomót nem tapintottam, olyan érzés, mintha gyulladás lenne az említett területen (a másik mellhez képest kitapintható, hogy duzzadtabb). Erőteljesebb érintésre, nyomásra fáj úgy egy 2cm-es területen.

Külső elváltozás egyáltalán nincs.


Természetesen elmegyek orvoshoz (nőgyógyász), de addigis szeretném tudni az eshetőségeket.


2009. ápr. 1. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megütötted, vagy úgy aludtál, hogy valami nyomta? Mióta fáj?
2009. ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, főleg akkor ha nehezet emelek vagy megerőltetem magam. Én is megijedtem, elmentem orvoshoz is de szerencsére semmi nem volt. Nekem mindig ugyanazon a helyen van. Lehet hogy begyullad valami.
2009. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy két napja éreztem először, hogy érzékeny, aztán mióta megtapogattam már jobban fáj, de lehet hogy pont amiatt, hogy sokszor vizsgálgattam magam és ez nem tett jót neki.
2009. ápr. 1. 12:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Megütni nem ütöttem meg, az alvás egy lehetséges ok talán.

Pár napja egy másik melltartót hordok, ami pánt nélküli, így erősebben gumírozott a tartórésze, talán attól (bár hordtam már régebben és akkor nem volt gondom vele).

2009. ápr. 1. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne félj, mert szinte biztos, hogy nem rosszindulatú, bármi is legyen. Ugyanis az nem fáj. (komment előtti utolsó válaszadó)
2009. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást és a nyugtatást. Ez egészen biztos, hogy ami rosszindulatú az nem fáj (tehát alattomos)?

Esetleg volna linked ahol erről többet is meglehet tudni (mindentől függetlenül, nőként nem árt tájékozódni.)


Igazán köszönöm!

2009. ápr. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!