Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova érdemes nőgyógyászhoz...

Hova érdemes nőgyógyászhoz járni Szegeden?

Figyelt kérdés
Szisztok! Évek óta ugyan oda járok, a MÁV rendelőbe Varga doktor úrhoz. Vele, mint orvossal meg vagyok vele elégedve, de amióta előjegyzés kell, bortányosan soká lehet bekerülni a rendelésre! Általában 1-2 hétre adnak időpontot. Most laborleletet kellene visszavinnem, ahhoz is kell időpont (!!!) és a tegnapi napon április 20-ra kaptam! Szerintem ez felháborító! Rákérdeztem már, hogy mi van sürgős esetben, azt mondták, hogy ügyelet. :( Ti hova jártok? Van Szegeden olyan, hogy nem magánrendelés és ugyan ahhoz a dokihoz mehetsz bármikor a rendelési időben? (Mellesleg amíg ez így volt a MÁV-ban, sokkal kevesebb volt a várakozási idő, hatékonyabb volt az ellátás...)
2009. ápr. 1. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

most a Vasasba tömörültek be főleg a nőgyógyászok, bejelentkezés ott is van, főleg akkor érdemes ezt kihasználni, ha ugyanahhoz a dokihoz akarsz menni. De ha tudod, hogy mikor rendel az a doki, akihez járni szeretnél, akkor rendelési időben odamész, jó, persze, várni kell ott is, de nem napokat. Az asszisztensnek odaadod a TAJ kártyát, mondod, hogy kihez jöttél és oda is hívnak be. Általában ezek a dokik a magánbetegeket is a normál rendelési időbe hívják be, de az általános szakrendelés is megy vele párhuzamosan.

Ez azért még mindig jobb, mint napokat, heteket várni.

2009. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösznöm a választ! :) Azt tudja esetleg valaki, hogy a női klinikán mi a helyzet? Ott lehet előjegyzés nélkül ugyan ahhoz a dokihoz járni? Esetleg van konkrét doki, aki ajánlanátok, akár itt, akár a Vasasban?
2009. ápr. 2. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Vasasban rendel Kajtár István doktor úr, én régóta hozzá járok, nagyon kedves, aranyos és figyelmes.
2009. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!