Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fertőtlenítsem a...

Hogyan fertőtlenítsem a tantum rosa irrigátoromat?

Figyelt kérdés
Ilyen irrigátort vettem és rá van írva, hogy ne sterilizáljam és ne fertőtlenítsem maró anyaggal. De a doki előírt heti egy irrigálást, és nem tudom hogy elmúlt-e a gombám, ezért szeretném fertőtleníteni, na de mivel? Domestossal fertőtlenítettem az előzőt, de az maró anyag nem, akkor elvileg azzal ezt nem lehet?
2011. júl. 18. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagyél Milton fertőtlenítő tablettát. Egy csomag nagyon sokáig elég, én azzal fertőtlenítem az intimtölcsérem és az irrigátorom is.
2011. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én forralni szoktam 10 percig...nem kerül semmibe és tuti hatásos:)
2011. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második, neked tantum rosád van? Bírja az a forralást? Mert az is rá van írva, hogy szappanos vízzel max 40 fokig moshatom.
2011. júl. 18. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem emlékszem az enyém nevére, de az jól bírja. De ha az van ráírva, h 40 fokig, akkor inkább ne vállald be a forralás, marad a fertőtlenítő tabletta...
2011. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ezustkolloid,grapefruit kivonat,jod,vagy bakteriumolo illoolajok.
2011. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!