Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik a nőgyógyásznál?

Mi történik a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Ugyanaz mint egy férfigyógyásznál.

Megkérdezik mi a panasza,

mióta,

és megvizsgálják a beteget,

szüks.esetén kiegészítő vizsgálatokra küldik,

majd az összes lelet tükrében

gyógyszert rendelnek, ha szükséges,

ill. életmód tanácsot adnak.

Estleg kontrollra rendelnek, biz. idő múlva,

vagy a panszok ismételt fellángolása esetére.

2009. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
az nem "férfigyógyász" hanem urológus
2009. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Jézusom ez szörnyű ami Veled történt:(

Undorító ha direkt csinálják de ha nem akkor is hogy ilyen képzetlenek.

2009. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
nagyon szörnyű dolog történt Veled.elsírtam magamat..
2010. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
de durva volt!
2010. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

DR KULCSÁR AZ EGYIK LEGJOBB!


Sziasztok! Én Kulcsár Ákos páciense vagyok már több, mint három éve, én is a neten bukkantam rá..

Döbbenten olvastam a fenti mocskolódó sorokat. Mindenestre ennek ellenére, sőt inkább dacára is csak ajánlani tudom mindenkinek.

Röviden annyit, hogy szültem nála két gyereket. Egyik szülés sem volt komplikációmentes és gyakorlatilag neki köszönhetem, hogy mindkét apróság meg mellesleg én is teljesen egészségesek vagyunk. Az első terhességem nem volt tervezett, és felmerült a megszakítás ötlete is – nem részletezem, miért - de hamar sikerült lebeszélnie róla, pedig nyomós érvek álltak az ellenkező oldalon. Leginkább azzal, hogy valószínűleg tudatlanul is gyermeknek nevezte a kilenc és fél hetes magzatot. Ezzel egyértelművé vált számomra, hogy ha egy mód van rá, elkerüli az abortuszt, de ha nagyon kell, megcsinálja. Ez a hozzáállás nekem végtelenül szimpatikus. Az első szülésemet 8 órás vajúdás előzte meg, végig bent volt, pedig a munkaidején bőven túl voltunk. Másnap szabadságra ment, de előtte bejött hozzám, és biztosított, hogy bármi gond van, azonnal szóljak, legfeljebb (!!!) hazajön a nyaralásából.

A második szülésem után komplikációk merültek fel. Hétvégén, éjjel fél kettőkor bejött hozzám, mert látni akart, mert nem volt elég neki, hogy folyamatosan tartja a kapcsolatot a kollégáival és koordinálja a felügyeletemet és ellátásomat.

Ja és bármikor hívtam, elérhető volt a számomra, azon a módon, ahogy előre megmondta.

Már nem járunk a magánrendelésére, de ugyanolyan figyelmes és precíz az „állami” rendelésen is, mint régen. Kevés ilyen tapintatos orvost és kitűnő szakembert ismerek



Ha jól látom itt tulajdonképpen az történt, hogy volt egy abortusz, aminél szükség volt egy újabb beavatkozásra, és mivel ezt magán úton kívánta a páciens megoldani, nem igazán tetszett neki utólag a tarifa, ezért az illető háta mögött rágalmazza, illetve sértegeti a becsületét, ami büntetőjogi kategória, így ha kell, a szolgáltatónak a rendelkezésre álló, azonosításhoz szükséges adatokat kötelessége kiadni.

Pszichológiai szempontból pedig valószínűleg nem bírja megbocsátani magának ezt a lépést – amit meg is tudok érteni, de nem ítélem el miatta – ezért fröcsög arról, akit megkért, hogy segítsen kivitelezni a dolgot, de igazából azt várta volna, hogy beszélje le az egészről.


Aztán kielemezve és más szemszögből is megközelítve a névtelen pocskondiázó által állítottakat:


Ha olyan nagyon szerettek volna már babát, akkor miért is nem gondolkodott el előtte, és tette meg a szükséges lépéseket, hogy a gyógyszer kiürüljön? Hol is van a kutya elásva?


Mi baj van a lakással? Az, hogy két percre van a metrótól, vagyis iszonyat könnyen megközelíthető, frekventált helyen található? Jaaaa, az hogy annak idején még a család tulajdonába is került. Szörnyű és mindenekfelett gyanús is! Tiszta kép kedvéért: az édesapja is a lakáson rendel, így az inkább rendelő, mint lakás, és az anyukájának esze ágában sincs a konyhában kuksolni a rendelések ideje alatt, ha feltűnt volna hősünknek az egy igen nagy belvárosi lakás, így nem kell emiatt aggódnia. Továbbá nagyságrendekkel olcsóbb a vizsgálat díja, mint az Ars Medicalnál, könnyen utána lehet ennek járni.


Nem igazán értem a fennakadás okát, hogyha egy magánrendelésnél megmondják az árat. Meg lehet azt kérdezni előre is!


Nem értem azt sem, hogy ha pár naposra ígérik a vérzést, akkor hogy várhat valaki 2 hetet, illetve 11 napot – itt nem egyértelmű a leírás – hogy orvoshoz forduljon. A pár nap még az óvodásoknak is 2-3 napot jelent, nem pedig egy felnőtt nőnek, aki abortusz után van, és később gyereket szeretne. Ki is volt itt a hanyag?


Ambuláns kezelés: Ne haragudj, de a fogorvoshoz is anyukáddal mész?


Azt sem igazán értem, hogy ha valaki ilyen szépen, pontosan leírja, hogy éppen kit ócsárol, akkor miért nem képes azt is leírni, hogy kit is javasol, miért csak vidéki Dr.-ként emlegeti?


Továbbá az is érthetetlen, miért nem jelezte eme sérelmeidet akkor, és annak, akinek kellett volna, miért nem tette szóvá, hogy az újabb beavatkozás költségeit vállalja az, akire ő gondol. Miért ennyivel később és ezt a sehova nem vezető, sunyi utat választotta?


Ha javasolhatom, szokj le a lépcsőházi gondolkodásról, illetve használd a borsónyi agyacskádat, mert erre vannak hatékonyabb fórumok, csak onnan az ilyen kisstílű nímandokat elhajtják.


Kulcsár doktorhoz pedig mindenki forduljon bátran, mert rengeteg embernek segített már, nekem is, és elmondhatatlanul hálás vagyok érte, hogy ennyit, így és ilyen hozzáállással! Köszönöm a két szép gyermekem és a magam egészségét!


Tisztelettel:

Szabó Zsuzsanna

2011. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!