Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a jobb oldali...

Miért szúr a jobb oldali petefészkem?

Figyelt kérdés
Körübelül 2 hónappal ezelőtt éreztem ezt a szúró érzést először, mikor az iskolában ültem. Azt reméltem, hogy ahogy megjön a menzeszem elmúlik. Egy időre el is múlt de újra előjött. Néha érzem csak, és nem tart sokáig. Van, amikor elég fájdalmas, de nem mindig zavaróan.
2011. júl. 18. 19:32
 1/4 anonim válasza:
szia! nekem is volt ilyen, elmentem orvoshoz és azt mondta hogy petefészek és méhkürt gyulladásom van :S kaptam rá antibiotikumot, be is szedtem.. akkor elmúlt egy időre. de azóta is van hogy néha fáj :\ szóval nem tudom.. lehet jobb ha elmész dokihoz és utánajártok!
2011. júl. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! mindenképpen el akarok menni orvoshoz, de jelenleg német országban dolgozom, és nem egy ugrás hazajutni. szóval remélem semmi komoly...
2011. júl. 18. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha elmész orvoshoz figyelj, hogy normális, jó orvost válassz de komolyan. Ma pont ezzel a problémával mentem el a kórházba a nőgyógyászatra. Valami borzalmas volt, nem is azzal foglalkozott amiért odamentem hanem teljesen másról. Megvizsgált az oké de nem az volt neki a lényeg, hogy miért mentem teljesen elterelte a témát és semmit se kérdezett még amit akartam neki mondani azt is félbeszakította. Szóval inkább fizess érte magánorvosnak mert az biztos normálisabb lesz. Én meg mehetek keresni másikat.. mire találok addigra kitudja mekkora lesz ez a kis baj. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, azt hittem ezen a téren ma én is okosabb leszek de sajna én nem jártam szerencsével.
2011. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia!köszönöm szépen!Még annyit szeretnék kérni, hogy ha voltál orvosnál, megosztanád velem hogy mit mondott, miért fájt a tiéd?!:) köszönöm
2011. júl. 20. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!