Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melldaganat után akkor ez...

Melldaganat után akkor ez most, hogy működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet kicsit hülye kérdés lesz, de remélem kapok rá értelmes válaszokat...szóval, ugye ha valakienk melldaganatja volt és megműtötték meg minden, aztán (hál'istennek) sikerül egészségesen felépülnie, akkor utána lehet ilyen korrekciós műtétet kérni? gondolok itt arra hogyha véletlenül az egész mellét le kellett venni, vagy valami ilyesmi...Esetleg valaki tudna segíteni ez ügyben?

Előre is köszönöm a válaszokat! 20/L


2011. júl. 18. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen műtétet kérni, de hogy pontosan hogy megy azt nem tudom.
2011. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A műtét után egy évvel az onkológusnál kell megbeszélni. Korrekciós műtét,a tb fizeti.
2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom a rehabilitációs folyamat hol tart ,de nekem ez a szakmám ha gondolod írj a lullaby07kukacfreemailponthura -hátha tudok segíteni .


Amúgy a rekonstrukciós műtét sok tényezőtől függ - pl a fizikai alkalmasságtól, az aktuális állapottól ,az elbírálásnál az orvos(ok) sok mindet figyelembe kell hogy vegyenek..

2011. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!