Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Heg ELTÜNTETÉSE HÁZILAG?

Heg ELTÜNTETÉSE HÁZILAG?

Figyelt kérdés
minél gyorsabban elkéne tüntetni
2011. júl. 19. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ahoz azért leírhatnád,hogy milyen seb, hogy szerezted mekkora és mióta van ott mert ez mind számít. van olyna seb ami pár na palatt eltünik. de mondjuk nekem meg van egy a lábamon ami már jó 6 éve ott van.
2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb. 2 hete szereztem nem túl nagy párnapja még seb volt lekapartam de nem sebesedett vissza és ez szerintem heg vagynem?
2011. júl. 19. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem fog eltűnni, ingyen meg pláne nem. Kenhetsz rá alapozót, vagy púdert. Nívósabb szépségszalonokban vállalnak mindenféle kezeléseket, hámlasztás, lézeres cuccok, de szerintem ezek is csak árnyalják a dolgot, soha nem lesz már tökéletes.

Körömvirágból kotyvaszthatsz esetleg valami krémet, népi csodaszer.

2011. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Maria Treben könyvében a svédkeserűt ajánlja rá.
2011. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet elég fura, de leírom amit láttam. Pár napja néztem a Discovery-ben, hogy egy ember levágta az ujját. Testvére orvos volt, és kipróbáltak egy módszert ami le volt írva, régi volt, de még nem publikálták, nem "bizonyították"... Vérsavó, az a sárgás folyadék ami amúgy is keletkezik ha megsebezzük magunkat, az volt a megoldás. Ettől vissza nőtt az ember úja (NEM VICC!!!). A doki vágóhídról kért sertésvért. Abból vegyi úton kiválasztotta a vérsavót, és megszárította. Utána a testvére ezzel a porral szórta be a kezét napi rendszerességgel, és meg lett a pozitív eredmény, még a köröm is visszanőtt. Szerintem ebben van valami igazság, csak ha ezt világszerte publikálnák, hivatalosan akkor kevesebbet keresnének az rajtunk...
2012. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és arra alapozták az egészet, hogy ha teljesen beborít a vérsavó, az olyan mint embrionális korban, és elhitessük a sejtekkel, hogy embrió a test... Embrió korban is vissza nő a végtag, meg más durva hibákat is sokkal jobban javítanak a sejtek így...
2012. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!