Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma van a menstruációm utolsó...

Ma van a menstruációm utolsó napja, de ma van időpontom nőgyógyászhoz. Elmenjek?

Figyelt kérdés

2 ok miatt szeretnék menni:

-pecsételő vérzés

-a mellbimbóm körüli szőrnövekedés miatt

Mit tegyek? Nagyon kevés vér jön, tisztasági betét elég.


2011. júl. 22. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A mellbimbód körüli szőr mentruációtól független. Szedd ki csipesszel.

Szerintem az utolsó napon már nyugodtan elmehetsz, legföljebb szólsz, hogy nem múlt még el teljesen a vérzés. Látott már ilyet, ne aggódj. ;)

Előtte rakj be új tisztaságit, és ha teheted, mielőtt mész a dokihoz, zuhanyozz is.

2011. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem mennék. Ne úgy vizsgálgasson már,hogy közben vérzek.

Barátnőmet pl. akkor meg sem vizsgálta a doki!

2011. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez már tényleg csak a leges legutolsó nap. Múlthét szombaton jött meg. Ajj, nem tudom, de lassan el kéne indulnom
2011. júl. 22. 09:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el. Látott már ilyet, nem te leszel az első.
2011. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Am meg, lehet, h tnap este jött az a pici vér. Ma már másodszorra voltam wc-n és nem jött semmi.

A szőrnövekedést akk el se mondjam?

2011. júl. 22. 09:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így vizsgálaton, és meg ultrahangozott és hát ugye kicsit véres lett a készülék, de csak kérdezte hogy mikor menstruáltam, mondtam hogy most járok a vége fele. Nyugodtan menjél el, fel vannak erre készülve. A mellbimbóm körül nekem is nő szőr kiszedem és kész, ilyenért ne zaklasd semmit nem fog rá mondani, csak hogy természetes.
2011. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz, én előtte irrigálnék egyet, hogy nem legyen ott pangó vér, így lehet, hogy nem is fog az egészből érzékelni semmit.
2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj el, mert kitudja mikor kapnál legközelebb időpontot! A menstruáció miatt ne aggódj, látott ő már ennél rosszabbat is.
2011. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szőr normális a mellbimbó körül? Ezen már én is gondolkoztam, mert nagyon zavar.
2011. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van szőr a mellbimbóm körül, csipesszel szoktam kiszedegetni.
2011. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!