Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruáció...

Nagyon erős menstruáció utalhat kóros elváltozásra?

Figyelt kérdés
Három évvel ezelőtt született a kislányom.Addig szépen rendben volt a menstruációm.Időben jött,átlagos mennyiségű és teljesen fájdalom mentes.Miután szűltem,8 hónapig szoptattam,de már az 5.hónapban megjött a menszeszem.De annyira nagyon sok,hogy az csak na.Az 5 cseppes betét egy óra alatt úgy elázik,hogy a ruhám is olyan:( Időben jön mindig és most sem fáj,de hihetetlen sok van.Ma volt olyan először,hogy nagy alvadt darabok is jöttek.Mitől lehet?Lehet,hogy kóros?Nagyon meg vagyok ijjedve!Ja!Nincs párkapcsolatom,sőt semmilyen kapcsolatom már két és fél éve!Valaki amíg el nem megyek orvoshoz,megvígasztalhatna!:(
2009. ápr. 4. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
eddig sem volt nekem kevés, de legutóbb ugyanez volt nálam is..1-2 óra alatt tele lett a legnagyobb betét, és az alvadt vérdarabok sem maradtak el..rettenetesen +ijedtem, egész éjszaka nem is aludtam.. :/ dokihoz ezzel nem rohantam, mivel 3 napig tartott csak..
2009. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióma okozhat nagyon erős vérzést. De mindenképp meg kéne nézetni dokival!
2009. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is myomára gyanakszok,de lehet ennyire vízválasztó a szülésem?hogy előtte semmi gond,utánna pedig nagyon erős vérzés?
2009. ápr. 4. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülésnél sérülhet a méh izma, ami a gyógyulás során elburjánzik és mióma keletkezhet. Ezenkívül valószínüleg a terhességet óta nem szedsz fogamzásgátlót, ami csökkentené a növekedését.
2009. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az menzesz késik akkor szokotte rosebb jonni és alvadt darabkák akkor maradnak deha nem mulik el sztem menj el orvoshoz
2009. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!