Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehetett az ami ma belőlem...

Mi lehetett az ami ma belőlem jött? Mi okozta? Mit tegyek? Előfog még fordulni?

Figyelt kérdés

Ma a suliban egyszer éreztem hogy valami folyadék van ott lent, és mikor az óra lejárt megnéztem. Krémszerű folyadék volt, színtelen és fehéres. Tudom, hogy van ilyen folyás mindig, méregtelenítés vagy valami ilyesmi, nekem is szokott lenni de ez töményebb és fehéresebb sínű volt, De ezelőtt a krémes előtt még hígabb is folyt, mert észrevettem magamon, kissé olyan volt mintha bevizeltem volna, de nem vizelet volt, mert nem volt meleg és se nem sárga és se nem vizeletszagú(semmilyen szagú) Tehát nem tudom mitől lehet és mi lehet.


Ami esetleg változás a testemben, szervezetemben van azok a következők a 7végén szinte semmit nem ettem, nem kell mentsruáljak mostanába majd 2 hét múlva tehát ez sem lehet, hüvelygombám nincs tehát ez sem. Fogalmam sincs hogy mi okozhatta és mi volt az.

Kérlek segítsetek!!!

15/l


2009. ápr. 6. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, ilyen folyás akkor szokott lenni, mikor peteérés van. Nincs ok az aggodalomra, ez minden egészséges nőnél van minden hónapban a két mensi közt. Akkor lehet valami fertőzés ha ez a folyás furcsa sárga színű és fura szagu.
2009. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

De nekem már lassan féléve hogy van mensim és ilyen tömény, krémes szerű fehér még nem volt

Nem sárga, fehér szóval nem hinném fertőzés

2009. ápr. 6. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan változik a szervezeted. Nincs két egyforma hónap és két egyforma menszi sem. 33/L
2009. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Peteeres tuti. Nem szamit h miota jar a mensid. A tunetek nem mindig ugyanazok. En peldaul 22 vagyok 13 eves korom ota jar de csak par honapja van az h a melleim megduzzadnak, szoval ne aggodj.
2009. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

óóóó köszönöm szépen a válaszokat

Akkor nem kell aggódnom??? Remek


Még egy kérdés akkkor azt nem lehet tudni hogy mikor van ilyen peteérésem? Mert elég kínos,,,Honnan tudhatnám meg?

2009. ápr. 6. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

két vérzés közt félidőben van. azt írtad két hét múlva kell megjönnie, tehát ez nagyjából stimmel is.

amúgy ajánlom a www.ciklus.hu oldalt.

2009. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Imádlak titeket :D :D :) :)

Megoldottátok a problémám, nem kell aggódnom :D

Isteni a segítõkészség :)

2009. ápr. 6. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!