Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet par nappal...

Hogyan lehet par nappal eltolni a menstruaciot?

Figyelt kérdés
Jovo heten vegre megint talakozom a baratmmal(tavol lakunk egymastol 1, 2 honaponta tudunk csak talalkozni) es szeretnenk nehany napot egyutt tolteni. De sajnos nekem epp arra a par napra varhato a menzim..mit tudnek csinalni?
2009. ápr. 6. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
citromos víz. sokaknak (köztük nekem is, szóval nem kamu) bevált.
2009. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Na, álljon meg a menet. A citromos víz NEM hat, nem hathat a menstruációra. A menstruációt hormonok irányítják, amelyek termelését limonádával nem lehet befolyásolni. Csak hormon tablettákkal.

Ha a citrom késleltetné, akkor Olasz-, Görög- és Spanyolországban, az USA-ban délen, ahol egész nyáron limonádét isznak a nők, soha nem menstruálnának. Télen itthon, amikor mindenki dönti magába a citromos teát szintén nem menstruálna senki.

Lehet, hogy azt gondolod, hogy emiatt neked pár nappal később jött meg, de ennek SEMMI KÖZE nincs a citromhoz.

42/orvos

2009. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem tényleg működött a dolog, meg pár nő a környezetemben mondta, hogy náluk is bevált. szerintem egy próbát megér, azonban elfogadom a véleményedet. magam is vegyész vagyok, és "tudományos" magyarázatot nem találtam a jelenségre.
2009. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akár le is pontozhattok, de az igazat mondom csak

Egyet értek az első válaszolóval, én is tapasztaltam

Én simán citromot fogyasztottam, mert alapbl is szeretem a savanyút és igen késett a menstruációm, igaz csupán másfél napot, e az is jó volt, szóval nekem bevált akár hormondolog akár nem

S nem lehet arrafogni, hogy hormonzavar vagy ilyesmi, mer azelőtt és most is teljesen pontos a mensim, szóval csak az kellett befolyásolja

2009. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!