Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. canesten krém kúp...

S. O. S. canesten krém kúp nélkül is hatásos? Mennyi idő mire enyhíti a fájdalmam? Ugy olvastam hogy szőrös helyre ne alkalmazzam és csak tiszta helyre kenjem. Ha a hüvelyembe belekeveredik nagy bajom lehet?

Figyelt kérdés
csak jövőhét közepén jutok el nőgyógyászkoz de nagyon szenvedek. nagyon valószínű hogy hüvelygomba. biztos a balatonon kaptam el. most akkor szőrtelenitsek?? és napi 3x mossam meg mielött alkalmazom?? nagyon fontos, aki átélte tudja miröl beszélek.
2011. aug. 7. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hüvelygombád van, csak a krém nem fog segíteni, kell hozzá kúp vagy hüvelytabi is. De recept nélkül kapsz canesten combit, abban mindkettő van. én nedves törlőzöm olyankor, mert többször kell kenni, nyilván az egyébként szokásos tisztákodáson túl.
2011. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
háziorvos nem írja fel a canesten kúpot? mert a kúp vénnyel kapható, és ha nem bírod ki a nőgyógyig, hátha segít a háziorvos.. am nem biztos, h hatásos kúp nélkül.. nekem még kúppal se mulasztotta el rendesen, újra dokihoz kellett mennem..
2011. aug. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma már semmi képp nemtudok beszerezni tablettát vagy kúpot, sima krémmel is bekenhetem azért ugye??
2011. aug. 7. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, jobb, mint a semmi :)
2011. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az emberi válaszokat, látom azért itt is van még 1-2 normális ember aki nem a pihentagyú butaságait irkálja oda mindenhová, főleg ha komoly dolgokrol lenne szó!már be is kenem vele magam!
2011. aug. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!