Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért fáj a mellem? Normális dolog ez?

Szval,már van egy kis mellem(75B).Tegnap este észrevettem,hogy fáj.Nincs semmi,csak simán fáj.Nem folyamatosan fáj.Mitől lehet ez?Talán nő a mellem?Vagy mi?

14/L

2009. ápr. 10. 13:27  Privát üzenet  

A válasz
Vagy nől a cicid, vagy pedig meg fog jönni a mensid.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2009. ápr. 10. 13:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor sztem nő,mert csak 18-án kell megjönnie,és nem úgy fáj a mellem.

Köszi szépen!

# 2/2Időpont 2009. ápr. 10. 13:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges menses alatt teherbe esni? 2hete történt a dolog, és fáj a mellem, a mensesem pedig 2hét múlva aktuális. Eddig még nem jött össze, pedig szeretnénk babát, második baba lenne.
Mensim utolsó napján szexeltem és most fája mellem terhes vagyok? Kb 2 hete volt a dolog.
Nagyon zavar hogy az egyik mellem nagyobb mint a másik. Volt egy időszak amikor nem zavart de ahogy meglátom mindig elfog az önbizalomhiány. Hogyan lehetne ezen segíteni? Mert...
Két és fél éve születtek az ikreim. Csak fél évig szoptak, de ha erősen megnyomom a mellem akkor még mindig kibuggyan pár csepp tej. Normális dolog ez?
Normális dolog, ha a jobb mellem nagyon érzékeny?
20 éves csaj vagyok, bal mellem kicsivel nagyobb mint a jobb, de ugy olvastam, meg hallottam, hogy ez természetes dolog...Mit gondoltok? Minden ok lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!