Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy pont a nők...

Miért van az, hogy pont a nők nem értik meg, ha egy másik nőnek borzasztóan fáj a hasa a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg, és illett volna kimennem a párom meccsére, de nagyon fájt a hasam. A párom ezt egyből megértette, rossz szó nélkül, a húgom meg anyám meg mégis itt sipákol egy órája nekem, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy nem mentem ki, és olyanokon gúnyolódnak, hogy "jajj szegénykém, bele ne haljál!". Nem értik meg, hogy nekem nagyon fáj és az egész altájam érzékeny, így inkább pihennék?

A másik eset, még mikor gimis voltam... úszni jártunk az osztállyal. A férfi tanárunk megértette, tök normálisan kezelte, ha valakinek megjött és nem akart úgy úszni. A női osztályfőnökünk erre intézkedett, hogy muszáj belemenni a vízbe úgy is, nincs semmi elmaradozás, szerinte senkit nem érdekelt, hogy nekünk mi a bajunk. Nő létére nem értette meg. Miért van ez? A férfiak miért képesek megérteni, a nők pedig, akik ugyanúgy átélik a fájdalmat, a rossz érzést, ők miért nem értik meg?

Elnézést, de ennek nem találtam jobb témát, különösen, hogy ez nekem a családomhoz is kötődik.


2011. aug. 13. 10:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
mert van olyan nő akinek egyáltalán nem fáj akkor a hasa
2011. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

és mi lenne, ha hisztizés helyett elmennél a nőgyógyászhoz kivizsgálásra és megpróbálnátok kideríteni, hogy mi az oka annak, hogy annyira rosszul vagy menzeszkor, hogy akadályozza az életviteled?


és igen én is nő vagyok

2011. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
61%
azért,mert nem áll meg az élet ha valakinek megjött.
2011. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attól még belegondolhatnának, hogy van, akinek fáj. Nem mindig csak magukból kell kiindulni, felfoghatnák. Érdekes, hogy pont a nők a kegyetlenek, a gonoszak - az élet más területein is.
2011. aug. 13. 10:19
 5/21 A kérdező kommentje:

Heh, kapom sorban a női válaszokat. :D Folytatódik a leosztás. Köszönöm.

Egyébként a kötelező feladataim ugyanúgy ellátom, nem állok le egy napra sem ez miatt, de azért a saját családom megérthetne.

2011. aug. 13. 10:20
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
akkor még egyszer: valaha elmentél megbeszélni a problémádat a nőgyógyászoddal?
2011. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Mert a nők sokkal gonoszabbak mint a férfiak.
2011. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
75%
Sry, de ha nekem megjön, akkor is fáj, meg minden, de most emiatt ne tanuljak, ne járjak be? Bocs, de ettől nem áll meg a világ....
2011. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az úszásról meg annyit, hogy nem csak a fájdalomról van szó, hanem sokkal nagyobb a fertőzésveszély olyankor, ha pl uszodába megy az ember. És ha diplomával valaki ennyit nem képes belátni, hogy ezzel az egészségünket is veszélyezteti, az elég szánalmas.
2011. aug. 13. 10:23
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Hát én elmentem orvoshoz, kezelnek is, de néha olyan erősen fáj, hogy az már borzalom.

És hát másokat egy csppet sem tudja érdekelni, hogy rajtuk kívűl van élet, és nem mindenki szorozatgyártmány.

2011. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!